27/01/2010

Stacja dokująca do PlayStation Portable

Stacja dokująca Hama Blue Light przypomni posiadaczom PlayStation Portable Slim & Lite emocje, jakie odczuwali w pierwszych tygodniach zabawy z przenośną konsolą marki Sony. Urządzenie Hama umożliwia podłączenie przenośnej konsoli do telewizora i korzystanie z niej tak, jak w przypadku modeli stacjonarnych.

W tym samym czasie stacja Blue Light będzie uzupełniała energię w bateriach PlayStation Portable Slim & Lite. Konsola jest zasilana za pomocą baterii litowo-jonowej, która wystarcza na około 3 do 4 godzin grania.

Komfort oglądania gier na ekranie telewizyjnym sprawia, że rozrywka staje się ciekawsza, a jednocześnie pozwala cieszyć się zabawą większej liczbie osób. W zestawie znajduje się pilot do obsługi funkcji wideo. Umożliwia zatrzymanie obrazu, wybór poszczególnych funkcji oraz regulację siły głosu. Dodatkowym wyposażeniem stacji dokującej Hama Blue Light jest kabel (YUV) do urządzeń o rozdzielczości HD. Konstruktorzy Hama zadbali o dodatkowe wejście video z myślą o urządzeniach, które nie obsługują HD. Użytkownicy stacji dokującej mogą skorzystać także z wyjścia słuchawkowego.

Stacja dokująca Blue Light wpisuje się w strategię firmy Hama, której motto brzmi: „Sprytne rozwiązania”. Specjaliści producenta od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.

Sugerowana cena detaliczna stacji dokującej Hama Blue Light wynosi 129 zł. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Bowers & Wilkins przedstawia Zeppelin Mini

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...