27/05/2009

Super Księga Podatkowa

Obecna od 15 lat na rynku Super Księga Podatkowa cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem firm oraz biur rachunkowych. Klienci sięgają po nią z chęcią, ze względu na jej czytelny interfejs oraz łatwość w obsłudze. Program stworzono w taki sposób, aby w jednym miejscu znalazły się najbardziej przydatne funkcje wykorzystywane przy rozliczaniu instytucji różnego typu.

Pracując z aplikacją oszczędzamy czas związany ze żmudnymi i powtarzalnymi pracami księgowymi. Posiadamy informacje o firmie i klientach bez dodatkowego nakładu pracy oraz mamy możliwość symulowanych obliczeń spodziewanych podatków i składek ZUS. Przede wszystkim jednak, mamy pewność, że nasze prace księgowe są wykonane rzetelnie i prawidłowo.

skp_plyta_sredniProfesjonaliści wymieniają wiele zalet Super Księgi Podatkowej. Głównie mówią o możliwości rozpoczęcia pracy w dowolnym czasie w roku i stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w przepisach. Dodatkowo wiele działań w programie odbywa się automatycznie i domyślnie, ułatwiając pracę. Użytkownicy mogą liczyć na podpowiedzi i wskazówki systemu jak najlepiej obsługiwać program oraz możliwość księgowania próbnego. Ważnym udogodnieniem jest także obsługa klawiaturowa, bez konieczności stałej pracy z myszką, co usprawnia i przyspiesza działania. Program jest obecny na rynku długo, dlatego też jest stale rozbudowywany, na co wpływ mają doświadczenia producenta oraz uwagi użytkowników.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów program wspiera ich w bieżącej pracy, a jego układ jest odzwierciedleniem codziennych potrzeb. Wszystkie elementy są łatwo i szybko dostępne, a ekrany czytelne i przejrzyste. Dodatkowo system jest tak zaprojektowany, aby rzadziej używane elementy, były dostępne, ale jednocześnie nie przysłaniały zadań pierwszoplanowych.

Moje Biuro Rachunkowe obsługuje kilkanaście firm na uproszczonej księgowości i ryczałcie oraz zatrudnia pracowników. Korzystam z programu Super Księga Podatkowa, dzięki któremu  dokonuję niezbędnych zestawień, rejestrów, kontroluję obroty i rozliczenia, obsługuje dokumentację personalno-księgową itp. Wszystko mam w jednym miejscu – mówi Renata Kobierska z Biura Rachunkowego BMM.

Tego typu program z założenia ma być pomocą prawną, dlatego tak ważna jest bieżąca aktualizacja zmieniających się przepisów. Z uwagi na fakt, że zmiany prawa następują i z początkiem, i w trakcie roku Super Księga Podatkowa posiada stałą aktualizację, dzięki której można być pewnym aktualności druków, stawek itp.

Najnowsza wersja programu została wzbogacona o nowe elementy. Wprowadzono obsługę drukarek fiskalnych oraz nowe zestawienia magazynowe. W ramach zmian w przepisach nastąpiła aktualizacja zasad obliczania podatku dochodowego (progi, stawki, podatek liniowy, itd.) i dodano nowe wzory deklaracji podatkowych VAT i PIT.
Producentem programu jest  Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT.

Przeczytaj także:   Zapoluj na promocję Casio Exilim

Cena wersji do samodzielnej obsługi firmy:     390,- zł netto
Cena wersji dla biura rachunkowego:    650,- zł netto

Udostępnij ten artykuł...

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...