20/10/2011

Sweex Dual USB Charger – wygodne ładowanie gadżetów

W ofercie firmy Sweex pojawiło się urządzenie, które powinno zainteresować użytkowników telefonów komórkowych, odtwarzaczy multimedialnych, czy tabletów zasilanych z portu USB. Dual USB Charger to niewielka, ergonomiczna i elegancka ładowarka, umożliwiająca wygodne ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Sweex Dual USB Charger wyposażony jest w klasyczną wtyczkę elektryczną oraz dwa standardowe porty USB – dzięki temu jednocześnie można podłączyć do niego dwa różne urządzenia.

To idealny gadżet dla użytkowników współczesnych urządzeń mobilnych, które zwykle zasilane są właśnie z portu USB. Nabywca Dual USB Charger nie będzie musiał włączać komputera, by doładować swój odtwarzacz multimedialny, smartfon (np. iPoda lub iPhone‘a), nawigację GPS czy przenośną konsolę do gier – wystarczy, że podłączy do gniazdka najnowszy produkt Sweex.


Istotnym atutem urządzenia jest przemyślane wzornictwo – ładowarka jest niewielka i płaska, dzięki czemu bez problemu zmieści się do każdej torby lub kieszeni. Dual USB Charger jest świetną alternatywą dla tradycyjnych, zwykle znacznie większych, ładowarek dostarczanych przez producentów sprzętu (co sprawia, że idealnie sprawdzi się np. w podróży).

Dual USB Charger mierzy zaledwie 35 x 14 x 75 mm i waży niewiele ponad 25 g. Cenę urządzenia ustalono na 49 zł. Ładowarka objęta jest aż 12-letnią gwarancją (standardowa gwarancja to 2 lata, ale po rejestracji na stronie producenta można ją wydłużyć o 10 lat).