05/02/2015

Swift-RX – nowa seria podkładek dla graczy

Cooler Master poinformował o wprowadzeniu do oferty nowej serii podkładek. Model Swift-RX to następca znanej i cenionej serii Speed-RX.

Swift-RX to podkładka pod mysz skierowana do graczy, którzy cenią sobie szybkość i komfort użytkowania. Powierzchnia robocza została wykona z materiału Microscopic Synthetic Mesh, który charakteryzuje bardzo mały współczynnik tarcia. Dzięki nano włóknom o unikalnej gładkości podkładka zapewnia doskonałą precyzję zarówno dla myszek z sensorem optycznym, jak i laserowym.

Spód Swift-RX wykonano w 100% z naturalnego kauczuku, co sprawia, że podkładka przylega stabilnie do blatu i nie przesuwa się w najmniej odpowiednim momencie. Dodatkową zaletą nowego produktu jest specjalne obszycie krawędzi, które zapobiega rozwarstwianiu i strzępieniu się podkładki. Dzięki temu Swift-RX jest bardziej odporna na zniszczenie i dłużej zachowuje swoje właściwości.

Podkładka dostępna w trzech rozmiarach w zależności od potrzeb każdego z graczy. Mały format o wymiarach 250×210 mm, średni 320×270 mm oraz format large, czyli propozycja dla najbardziej wymagających – 450×360 mm. Grubość podkładki wynosi 3 mm. Sugerowane ceny podkładek wg rozmiarów wynoszą kolejno: 33 zł, 49 zł i 84 zł.

Swift-RX nowa seria podkładek dla graczy

(RED)