11/03/2010

Szybki kompakt na każdą okazję

Firma Casio wprowadza na polski rynek nową kolekcję aparatów Exilim. Jedna z nowości to model EX-Z330, który wyróżnia się wyjątkowo smukłą obudową. Wyposażono go także w unowocześniony procesor obrazu EXILIM Engine 5.0.

Zaokrąglona obudowa Casio Exilim EX-Z330 kryje w sobie 12,1-megapikselową matrycę, 3-krotny zoom optyczny oraz ekran LCD o przekątnej 2,7 cala. Ponadto, aparat oferuje nagrywanie filmów w formacie HD (1280×720 px). Wartą wyróżnienia funkcją jest również Dynamic Photo, dzięki której, bez udziału komputera i programu graficznego, możemy poddawać zdjęcia poważnym modyfikacjom.

EX-Z330, wyposażony w nowy procesor obrazu, może znacznie szybciej przetwarzać fotografie. Silnik nowej generacji odpowiada m.in. za takie funkcje, jak wykrywanie twarzy czy inteligentny autofokus, który z wyprzedzeniem śledzi obiekty znajdujące się w kadrze.

Ciekawie prezentuje się także specjalny tryb portretowy o nazwie Make-Up Mode umożliwiający retusz, podczas którego skóra staje się gładka i matowa.

Casio Exilim EX-Z330 jest dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych: czarnym, srebrnym, niebieskim, złotym i purpurowym.

Sugerowana cena detaliczna aparatu wynosi 699 PLN brutto.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Casio Exilim EX-H15 - idealny towarzysz podróży

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...