18/03/2015

T-Mobile zapewnia dostęp do ponad 10.000 książek

Wszystkich tych, którzy co roku obiecują sobie czytać więcej książek, ucieszy wiadomość, że T-Mobile wprowadza aplikację Legimi do serwisu MyBox. Aplikacja zapewnia dostęp do ponad 10 000 książek z oferty popularnego serwisu, wśród których znajdują się największe bestsellery i na bieżąco wydawane nowości polskiej i światowej literatury.

Aplikację Legimi można pobrać z T-Mobile MyBox i czytać książki bez limitu przez pierwsze 30 dni całkowicie bezpłatnie. Po tym czasie miesięczny abonament za przeczytanych 300 stron dowolnych książek z biblioteki Legimi będzie wynosił 7,90 zł. Nieprzeczytane strony sumują się i przechodzą na kolejny miesiąc, zaś prawdziwi pożeracze literatury mogą dokupić pakiet kolejnych 300 stron w dowolnym momencie i w tej samej cenie.

Aplikacja Legimi jest łatwa w użyciu. Dzięki synchronizacji w chmurze, użytkownicy mają dostęp do własnej półki z e-bookami zawsze i wszędzie, a aplikacja bez problemu odnajdzie stronę, na której zakończono lekturę ostatnim razem. Dla lubiących śledzić swoje postępy i porównywać je ze znajomymi Legimi oferuje wgląd w statystyki czytania. Dodatkowo, dla większej wygody można wybrać krój i rozmiar czcionki, tryb dzienny lub nocny oraz orientację – poziomą lub pionową. Co istotne, z usługi korzystać można także off-line, aplikacja korzysta bowiem z transmisji danych tylko w momencie pobierania e-booka na urządzenie.

T-Mobile wprowadza aplikację Legimi do serwisu MyBox

(RED)

Autor/Redaktor publikacji

Marcin Majerek
Marcin Majerek