02/12/2014

Tablet Overmax Livecore 7020 – multimedialny i kieszonkowy

Holenderski Overmax przygotował kolejny tablet – Livecore 7020. Urządzenie spełnia podstawowe wymagania dla typu sprzętu, jest ładne, funkcjonalne i wyposażone w dodatkowe akcesoria. Cena przyjazna dla portfela – około 200 zł.

Dzięki ekranowi 7 cali (o rozdzielczości 800 x 480), tablet nadaje się  do korzystania z komunikatorów, a dodatkowo z łatwością zmieści się w plecaku, torebce, a nawet w kieszeni. Dwurdzeniowy procesor oraz system Android 4.4 gwarantują sprawne korzystanie z multimediów, aplikacji oraz Internetu, również poprzez Wi-Fi.

Do zestawu Livecore 7020 dołączone zostały stylowe słuchawki Hi-Fi, w dwóch kolorach do wyboru. A swoją muzyczną bibliotekę można przechować na 8 GB pamięci wewnętrznej tabletu. Livecore 7020 wyposażony został również w złącze OTG, które umożliwia podłączenie dodatkowych urządzeń, jak zewnętrznego twardego dysku, pamięci przenośnej, klawiatury czy myszki. Pamięć RAM w tablecie to 512 MB.

Oprócz klasycznej bieli i czerni, tablet Livecore 7020 dostępny jest również w trzech innych kolorach: modnym fiolecie, stonowanym niebieskim i żywiołowym różowym. Do każdego urządzenia otrzymujemy również dopasowane kolorystycznie etui, które uchroni przed ewentualnymi uszkodzeniami czy zarysowaniami.

Tablet Overmax Livecore 7020 – multimedialny, kieszonkowy, tani

(RED)