09/12/2009

Telefony dla seniorów w Plusie

Od grudnia br. w sieci Plus dostępne są specjalne telefony dla osób starszych wraz z proponowanymi usługami odpowiadającymi potrzebom tej grupy klientów:

 • EmporiaTALK – klasyczny telefon z czytelnym wyświetlaczem, dużymi przyciskami i intuicyjnym menu,
 • ZTE S302 – z dużymi klawiszami i funkcją SOS (wystarczy jedno kliknięcie, żeby zadzwonić na numer alarmowy),
 • możliwość wyboru usługi „5 numerów w Plusie i na stacjonarne”, by dzwonić do najbliższych bez dodatkowych kosztów,
 • „Polecenie Zapłaty” – i dodatkowe minuty gratis po uruchomieniu tej usługi,
 • „Złocimierz” – usługa pozwalająca kontrolować rachunki za telefon.

Dedykowana seniorom oferta oprócz łatwych w obsłudze intuicyjnych telefonów z dużymi, widocznymi klawiszami i literami obejmuje usługi szczególnie przydatne dla starszych osób.

emporiaTALK

ZTE S302 i emporiaTALK to modele telefonów odpowiadające oczekiwaniom seniorów, charakteryzujące się prostotą, funkcjonalnością oraz łatwą obsługą. Aparaty z tej serii umożliwiają kontaktowanie się z innymi w sposób przyjazny dla użytkownika, a dodatkowo mają funkcję latarki.

Model ZTE S302 wyposażony jest w specjalny klawisz SOS, który można dowolnie zdefiniować. Jego naciśnięcie umożliwia w razie potrzeby zawiadomienie najbliższej osoby lub np. połączenie z numerem alarmowym 112. W emporiaTALK wszystkie ważne funkcje wybiera się za pomocą bocznych przycisków, dzięki czemu nawigacja jest prosta i intuicyjna. Oba modele telefonów wyposażone są w baterie, które nie wymagają częstego ładowania.

emporiaTALK:

 • Duże ergonomiczne klawisze
 • Czytelny wyświetlacz
 • z bursztynowym podświetleniem
 • Intuicyjne, proste memu
 • Tryb głośnomówiący
 • Klawisz budzika
 • Latarka

ZTE S302:

 • Duże i czytelne klawisze
 • Duża czcionka
 • Donośny dźwięk dzwonka
 • Funkcja SOS
 • Latarka

ZTE S302Wraz z ofertą specjalnych telefonów sieć Plus poleca seniorom wyjątkowo przydatne usługi, w szczególności aktywację za darmo usługi „5 numerów w Plusie i na stacjonarne”. Dzięki niej można bez dodatkowych kosztów dzwonić do najbliższych.

Kolejna usługa to „Polecenie Zapłaty”, czyli serwis gwarantujący bezgotówkowy sposób płacenia rachunków telefonicznych. W ramach tej usługi Plus co miesiąc przesyła do banku klienta informację o kwocie należności, a bank reguluje ją w terminie płatności podanym na fakturze. Dodatkowo klient realizujący rachunki za pomocą polecenia zapłaty otrzymuje pakiet 30 minut do wykorzystania przez 2 miesiące, a po kolejnych 30 dniach drugi pakiet 30 minut również na 2 miesiące.

Przeczytaj także:   211G1 - nowy wirus infekujący terminale płatnicze

„Złociomierz” to usługa pomagająca kontrolować rachunki za telefon. Plus powiadamia SMS-em właściciela komórki o tym, że przekroczony został koszt abonamentu oraz innych wykupionych usług.

Udostępnij ten artykuł...

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...