20/07/2009

Telewizor LG LH7000 wyznacza nowy standard elegancji

LG Scarlet doczekała się następczyni. Pod elegancką obudową nowego telewizora LCD LH7000 kryją się zaawansowane technologie, do tego unikalne wzornictwo, szeroka funkcjonalność i nawet 75-procentowa oszczędność energii – oto LH7000.

Elegancka forma skrywa technologie gwarantujące ostry obraz w rozdzielczości Full HD i  jakość dźwięku dzięki systemowi LG Clear Voice II. A do tego technologia LG TruMotion 100 Hz, funkcja Picture Wizard i dostosowywane tryby AV. Dzięki funkcji 24p Real Cinema pozwala wyświetlać filmy w pierwotnej wersji z 24 klatkami na sekundę.

LG LH7000

Swą smukłość LG LH7000 zawdzięcza umieszczeniu tunera i innych podzespołów poniżej ekranu, a nie – jak to działo się dotąd w większości modeli – za nim. To dzięki temu rozwiązaniu i ukrytym głośnikom, nowy telewizor ma zaledwie 39,7mm grubości. Szkarłatne wykończenia i elegancki design sprawiają, że LH7000 stanowić będzie ozdobę każdego nowoczesnego wnętrza.

Dzięki obsłudze Bluetooth, USB 2.0, HD DivX i mkv, czyli popularnej matroski, LG LH7000 zastąpi nie tylko monitor, można ją też połączyć bezpośrednio z dyskiem zewnętrznym, podpiąć do niej kartę pamięci czy obejrzeć na kilkudziesięciocalowym ekranie filmy nagrane spontanicznie telefonem komórkowym. Cztery porty HDMI 1.3 umożliwiają podłączenie źródeł sygnałów HD oraz Full HD z gwarancją doskonałej czystości obrazu i pełnej zgodności systemowej urządzeń.

LG LH7000

Technologia Intelligent Sensor, którą wykorzystuje LG LH7000, analizuje natężenie światła w pomieszczeniu, a funkcja Smart Energy Saving Plus dostosowuje do niego podświetlenie panelu LCD. Rozwiązania te zapewniają oszczędność energii sięgającą 75%. Odpowiednia adaptacja jasności ekranu minimalizuje także zmęczenie oczu spowodowane długim oglądaniem programów.

Seria telewizorów LH7000 obejmuje modele o przekątnych ekranu: 32’ (3 899zł), 37’ (4 999zł), 42’ (5 999zł) i 47’ (8 499zł)

Specyfikacja techniczna telewizorów serii LH7000:

 • Technologia TruMotion 100Hz
 • Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080p)
 • Funkcja Picture Wizard
 • Tryb AV
 • System 24p Real Cinema (skalowanie 5:5 Pulldown)
 • Technologia Expert Mode / ISF Ready
 • Bluetooth
 • HD DivX
 • MKV (matroska)
 • USB 2.0
 • Porty HDMI
 • Technologia Intelligent Sensor II
 • Technologia Smart Energy Saving Plus
 • Technologia Clear Voice II
 • Dyskretnie ukryte głośniki
Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Odtwarzacz DVD LG DVS450H wyróżniony 3 międzynarodowymi nagrodami za design

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...