23/07/2009

Teraz usługa UPC WiFi bez dodatkowych opłat

UPC Polska przygotowało nową promocję usługi UPC WiFi – Domowa Sieć Bezprzewodowa. Zarówno obecni, jak i nowi abonenci Internetu Turbo i Ultra mogą teraz zamówić modem WiFi i korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu bez dodatkowych opłat. Abonenci Internetu Student i Sprint otrzymają usługę UPC WiFi nieodpłatnie przez pierwsze 2 miesiące, a po tym okresie opłata wyniesie 5 zł miesięcznie.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu Internetem bezprzewodowym, UPC przygotowało promocyjną ofertę na usługę UPC WiFi – Domowa Sieć Bezprzewodowa. W ramach tej oferty obecni i nowi abonenci Internetu Turbo i Ultra będą mogli bez dodatkowych opłat korzystać z usługi bezprzewodowego Internetu tak długo, jak pozostaną abonentami tych usług. Obecni i nowi abonenci Internetu Student i Sprint mogą zamówić usługę UPC WiFi i korzystać z niej bezpłatnie przez pierwsze 2 miesiące umowy. Po tym okresie opłata abonamentowa wyniesie tylko 5 zł miesięcznie. Promocja potrwa do końca sierpnia br.

upc_logoBezprzewodowy Internet UPC WiFi ma posiadać wszystkie kluczowe atrybuty idealnej usługi internetowej: pozwala zachować najszybsze prędkości pobierania danych na rynku (do 30 Mb/s), oferuje stabilne łącza i dostęp do sieci w każdym miejscu naszego domu i w ogrodzie oraz możliwość podłączenia kilku komputerów bez dodatkowych opłat. Bezprzewodowy Internet UPC jest również wolny od jakichkolwiek limitów pobierania danych. Dzięki usłudze UPC WiFi każdy z domowników może w tym samym czasie swobodnie surfować po sieci.

Wyniki badania przeprowadzonego przez Ipsos Marketing dla UPC wykazały, że mobilny – komórkowy internet najczęściej wykorzystywany jest w miejscu zamieszkania, co potwierdziło 97% badanych. Użytkownicy internetu mobilnego przez ponad 24 dni w miesiącu korzystają z sieci przede wszystkim we własnych domach. W tych samych miejscach dostępny jest także internet stacjonarny, który dzięki usłudze WiFi może być ‘mobilny’ na terenie domu i ogrodu. Bezprzewodowy Internet UPC WiFi posiada szereg wspomnianych cech czyniących go dla większości internautów bardziej praktycznym i niezawodnym, w porwaniu z możliwościami internetu komórkowego.

www.upc.pl/internet