16/03/2015

Toshiba Satellite Pro C70-B – do zadań biurowych

Toshiba przedstawia serię laptopów biznesowych Satellite Pro C70-B. To rozwiązanie dedykowane zarówno podstawowym, jak i zaawansowanym zadaniom biurowym. Panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 17,3 cala i rozdzielczości HD+ z podświetleniem LED zapewni doskonałą widoczność, a procesory Intel Core i3 lub i5 oraz twardy dysk o pojemności 500 GB dostarczą wydajności, nawet przy najbardziej wymagających zadaniach.

Laptopy Satellite Pro C70-B wyposażone zostały w system operacyjny Win7 64bit Pro. Do zestawu dołączona jest również płyta DVD z Win8.1 64bit Pro, co pozwoli na szybką aktualizację systemu i instalację wielu dodatków wykorzystywanych podczas pracy biurowej. Użytkownik ma również do wyboru różne rozmiary pamięci i dedykowane karty graficzne, dzięki czemu może wybrać sprzęt, który idealnie odpowiada jego codziennym potrzebom. Pełnowymiarowa klawiatura z blokiem klawiszy numerycznych doskonale sprawdzi się podczas pracy w arkuszach kalkulacyjnych i programach księgowych.

Toshiba Satellite Pro C70-B

Czarna, matowa obudowa jest nie tylko elegancka, ale także niezwykle trwała. Co więcej, wszystkie biznesowe laptopy w ofercie Toshiba przechodzą rygorystyczne testy przeprowadzane przez niezależny instytut TÜV Rheinland, gdzie bada się ich wytrzymałość na upadek oraz zalanie. Pomimo pokaźnych rozmiarów, dzięki komponentom zastosowanym w obudowie, laptop waży jedynie 2,7 kg, a bateria wytrzymuje do 7 godzin nieustannej pracy.

Seria laptopów Satellite Pro C70-B została wyposażona w wygodne opcje łączności i szereg pełnowymiarowych portów, w tym porty HDMI i RGB oraz 2 porty USB 3.0 i jeden port USB 2.0, a także gniazdo kart SD. Ponadto laptopy posiadają kartę Gigabit LAN oraz wbudowaną obsługę łączności Bluetooth 4.0, która zapewni szybką synchronizację danych pomiędzy innymi urządzeniami mobilnymi, takimi jak tablet czy smartfon.

(RED)