30/12/2009

Uchwyty TV LCD BLOW HOME CINEMA

BLOW, producent elektroniki użytkowej, wprowadził do sprzedaży serię uchwytów do telewizorów i monitorów LCD. Dzięki tym prostym i trwałym akcesoriom można samodzielnie rozbudowywać własny salon telewizyjny, montując ekrany bezpośrednio na ścianie pomieszczenia.

Rosnące rozmiary telewizorów LCD wymagają coraz większej przestrzeni na ich montaż i odpowiednie wyeksponowanie. Niemal nieograniczoną swobodę w projektowaniu salonu telewizyjnego zapewniają uchwyty TV LCD, instalowane bezpośrednio na ścianie. Dzięki nim można zrezygnować z tradycyjnego stolika pod telewizor i zyskać wolne miejsce oraz łatwość ustawienia odbiornika. Zawieszony na ścianie telewizor może przylegać płasko niczym obraz, można go też odchylić, ustawiając pod żądanym kątem. Solidna płyta nośna uchwytu wraz ze stalowym ramieniem zapewnia udźwig urządzenia o wadze nawet do 75 kilogramów.

W ofercie BLOW HOME CINEMA znajduje się pięć rodzajów tego typu akcesoriów. Najbardziej uniwersalną konstrukcją jest uchwyt TV LCD z ruchomym przegubem, trzema punktami swobody oraz regulacją góra-dół (od -20° do +20°). Długość rozłożonego ramienia w tym modelu wynosi 36 cm, a maksymalne obciążenie 30 kg. Uchwyt ma  ponadto możliwość regulacji lewo-prawo (od -180° do +180°) i przewidziany jest dla najpopularniejszych ekranów o przekątnej od 10 do 32 cali. Całość wykonana została ze stali, lakierowanej techniką proszkową na czarno, co zapewnia wysoką estetykę i trwałość. Układ kilkunastu otworów w płycie nośnej uchwytu umożliwia stabilny montaż zestawu zarówno na ścianach betonowych, jak i drewnianych.

Inne uchwyty w ofercie  BLOW HOME CINEMA:
•    Uchwyt TV LCD 10″- 32″, maksymalne obciążenie 35 kg, kolor czarny, umożliwia szybki montaż i demontaż ze ściany, prosta konstrukcja bez możliwości płynnej regulacji kąta widzenia.
•    Uchwyt TV LCD 23″- 37″, maksymalne obciążenie do 75 kg, regulacja góra-dół (od -15° do +15°).
•    Uchwyt TV LCD 30″- 63″, maksymalne obciążenie 75 kg, kolor czarny, możliwość regulacji góra-dół (od +15° do -15°).
•    Uchwyt TV LCD 30″- 63″, maksymalne obciążenie 75 kg, kolor czarny.

Uchwyty BLOW CAR SYSTEM mogą posłużyć do zawieszenia telewizorów LCD, a także monitorów komputerowych w pokoju biurowym. Instalacja każdego z nich jest bardzo prosta, a w zestawach znajduje się zestaw kołków i śrub oraz rysunkowa instrukcja montażu. Uchwyty BLOW HOME CINEMA można kupić w sieci dealerów marki oraz w sklepie internetowym na stronie www.blow.com.pl.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Prestigio w ofercie iSource

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...