21/10/2009

UPC bez opłat do końca roku

Od 21 października br. w ofercie UPC Polska dostępna jest nowa promocja, dzięki której wszyscy nowi klienci mogą zakupić Podwójną lub Potrójną Usługę UPC (telewizja, internet, telefon) i korzystać z niej bez opłat do końca roku. Nowa oferta łączy się z dostępną od 17 sierpnia br. promocją „Kup 3 płać za 2”, w ramach której klient zamawiający wszystkie 3 usługi operatora jedną z nich otrzymuje bez opłat na zawsze.

Nowo wprowadzona promocja skierowana jest do wszystkich nowych klientów, którzy chcą korzystać z co najmniej dwóch usług UPC. Dzięki nowej ofercie, klienci zamawiający Podwójną lub Potrójną Usługę UPC, podpisując umowę na 12 miesięcy, będą mogli korzystać z wszystkich zamówionych usług bez opłat do końca roku. Oferta ta łączy się z dostępną od 17 sierpnia br. promocją „Kup 3 płać za 2”, w ramach której klient zamawiający wszystkie 3 usługi operatora jedną z nich otrzymuje bez opłat na zawsze. Wszyscy nowi klienci, którzy zamówią Podwójną Usługę UPC mogą również uzyskać zwolnienie z opłaty abonamentowej do końca tego roku. Nowa oferta łączy się bowiem z promocją,  w ramach której klient zamawiający dwie usługi UPC otrzymuje na zawsze 10-procentowy rabat od całości miesięcznego abonamentu.

upc_logoUPC w ramach niniejszej oferty daje nowym klientom jeszcze jeden profit. Wszyscy, którzy zdecydują się zamówić Podwójną lub Potrójną Usługę UPC za pośrednictwem strony internetowej www.upc.pl, będą całkowicie zwolnieni z opłaty instalacyjnej.

Nowa promocja trwa do 31 grudnia br. i obejmuje wszystkie lokalizacje, w których UPC świadczy swoje usługi.