02/06/2009

Uwolnij dźwięk i wizję dzięki Sony Ericsson Aino

Model Aino sprawi, że będziesz na czasie z najnowszymi filmami wideo i muzyką. Dzięki funkcji Media Go szybko i łatwo przeniesiesz z komputera bezpośrednio na Twój telefon Aino przez Wi-Fi muzykę, zdjęcia, filmy wideo oraz podkasty. Odtworzenie ich i uporządkowanie nie sprawi ci żadnego problemu.  Bez kabli, bez wyszukiwania – najnowsza rozrywka dostępna w Twoim telefonie.

Sony Ericsson przedstawił telefon Aino z dotykowym paneem połączonym z  dotykowym wyświetlaczem multimediów UI. Intuicyjna przeglądarka multimedialna ma zapewnić łatwe przeglądanie zasobów, a dostęp do nich to tylko jedno dotknięcie.

aino7Aino – wyzwolony dźwięk i wizja:
•    Wszystko to, co najlepsze z obu światów: klasyczna klawiatura i dotykowy panel UI w trybie multimediów;
•    Funkcje: Media Home i Media Go – łatwo zabierzesz ze sobą swoje zasoby multimedialne;
•    Remote Play z PLAYSTATION3 – korzystaj z zasobów multimedialnych własnej konsoli PLAYSTATION3 na swoim telefonie komórkowym;
•    trzycalowy wyświetlacz „16 milionów kolorów” – surfuj w sieci na szerokim ekranie;
•    Doświadczenie Clear Audio – słuchaj muzyki w najwyższej jakości;
•    W komplecie specjalnie zaprojektowany, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo – EC100 oraz dok ładujący MH100.

Będziesz mógł obsługiwać własną konsolę gier wideo PLAYSTATION3 i korzystać z jej zawartości multimedialnej na swoim telefonie Aino, gdziekolwiek się znajdziesz, dzięki funkcji Remote Play dla PLAYSTATION®3. Funkcja Remote Play, pierwotnie opracowana dla PSP, pozwala użytkownikowi kontrolować i mieć dostęp do treści multimedialnych PLAYSTATION®3 z telefonu. Dostęp ten możliwy jest przez lokalną sieć między PLAYSTATION3 a Aino w twoim domu lub przez Internet z jakiegokolwiek miejsca na świecie.  Miłośnicy telewizji i użytkownicy Aino we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech i w Wielkiej Brytanii będą mogli korzystać też z usługi Play TV™ dla PLAYSTATION®3 przez telefon Aino.

ainoaino3aino2

Wraz z telefonem Aino swoją premierę ma funkcja Media Home. To aplikacja, która ściąga treści multimedialne z aino1Media Go na twój komputer i przez WiFi przesyła je automatycznie na twój telefon. Jedyne co musisz zrobić, to włożyć swój telefon Aino do doku ładowarki, a rozpocznie się synchronizacja danych z komputerem i automatycznie pobierane zostaną najnowsze treści multimedialne. Zawsze będziesz na czasie z najnowszą zawartością w twoim telefonie.

Przeczytaj także:   Bloodhound SSC pobije rekord prędkości na lądzie?

„Sony Ericsson pozycjonuje siebie jako Markę Komunikacji z Rozrywką, a model Aino podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie na rynek najnowszej technologii komunikacyjnej w formie przyjemnej i innowacyjnej, która sprawi wiele radości użytkownikom”, mówi Alexandre Cardon, Market Business Manager w Sony Ericsson. „Media Home oraz Remote Play dla PLAYSTATION®3 są milowymi krokami w poszerzeniu doświadczenia rozrywki jakim może cieszyć się użytkownik telefonu marki Sony Ericsson i są zapowiedzią tych możliwości jakie kreuje nasza wizja przyszłości.”

Do  telefonu Aino dodane są bezprzewodowe słuchawki stereo EC100 oraz podstawka na biurko z ładowarką MH100. Telefon ten oferuje wachlarz funkcji, które wzbogacają doświadczenie rozrywki dostępne w telefonie, m.in.: aparat fotograficzny o rozdzielczości 8.1 megapikseli, funkcje Photo Flash i Clear Audio.

Model Aino posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 oraz UMTS/HSPA 850/1900/2100. Aino dostępny będzie na wybranych rynkach od początku 4 kwartału 2009 w kolorach: Obsidian Black i Luminous White.

Udostępnij ten artykuł...

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...