01/03/2010

Vobis Digital i7-860 XPOWER – desktop z USB 3.0

Vobis Digital i7-860 XPOWER to pierwszy komputer stacjonarny w ofercie firmy Vobis wyposażony w USB 3.0. Optymalnie dobrane i skomponowane parametry sprzętu pozwalają na jego swobodne działanie w wielozadaniowym środowisku.

Urządzenie zostało stworzone w odpowiedzi na rosnące oczekiwania graczy, którzy ciągle poszukują nowych rozwiązań technologicznych.

Najnowszy komputer stacjonarny jest kolejnym modelem popularnej serii Vobis Digital. Tym razem producent postanowił wyposażyć go w płytę główną wyposażoną w najnowsze złącze USB 3.0, które umożliwia zwiększenie transferu danych 10 razy w porównaniu do USB 2.0, osiągając prędkość do 4,8 Gb/s. Dla przykładu zapis 24 GB danych przy zastosowaniu interfesju USB 2.0 zajmuje 13 minut, natomiast przy użyciu USB 3.0 czas skróci się do niespełna 3 minut.

Vobis Digital i7-860 XPOWER to przede wszystkim wydajna maszyna dla wymagających graczy, którzy potrzebują sprzętu komputerowego do testowania najnowszych gier PC. Procesor Intel Core i7 został zestawiony wraz z kartą graficzną ATI Radeon HD5750 1024 MB, 4GB kartą pamięci RAM oraz 1000 gigowym dyskiem twardym, tworząc zestaw, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Technologia Turbo Boost zapewnia wysoką wydajność w grach, filmach w jakości HD oraz innych aplikacjach. XPOWER został zaprojektowany tak, aby użytkownik mógł rozbudować podsystem graficzny o dadatkową kartę w trybie Croos Fire.

Zestaw komputerowy zawiera bezprzewodową klawiaturę multimedialną oraz optyczną mysz bezprzewodową, a całość współpracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 Home Premium.

Cena komputera stacjonarnego Vobis Digital i7-860 XPOWER to 4499 złotych.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Polska premiera HTC Hero

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...