17/07/2009

Vobis jako pierwszy sprzedaje Windows 7

Sklep internetowy Vobis.pl jako pierwszy w Polsce rozpoczął przedsprzedaż najnowszego systemu operacyjnego Windows 7, którego premiera zaplanowana jest na 22 października.

obrazek-19Promocja, polegająca na promocyjnej przedsprzedaży systemu operacyjnego Windows 7 z dołączonym w postaci klawiatury lub myszy bezprzewodowej prezentem zakończyła się już po niecałych 5 godzinach trwania. Tym samym powtórzony został fenomen zainteresowania nowym systemem operacyjnym, zaobserwowany np. podczas przedsprzedaży na amerykańskim Amazon.com.

Vobis wznowił promocję i aż pięciokrotnie poszerzył liczbę pakietów promocyjnych.  Kolejnych 500 zestawów z bezprzewodową myszką Microsoft Wireless Notebook Optical Mouse 3000 lub klawiaturą Microsoft Digital Media Keyboard 3000 oraz dodatkowymi gadżetami od Microsoftu czeka na wszystkich zainteresowanych. Do akcji przyłączył się również największy i najpopularniejszy polski vortal promujący legalne oprogramowanie, Dobreprogramy.pl, który do zestawu Vobis dołącza unikalną smycz w limitowanej serii.

Windows 7 + Microsoft Digital Media Keyboard 3000

Dodatkowo klient ma możliwość otrzymania „Pakietu Internetowego” z najnowszą wersją przeglądarki Microsoftu, Internet Explorer 8.

Wszystkie zamówione systemy Windows 7 Home Premium E trafią do klientów, którzy je zakupili, już w dniu premiery, czyli 22 października. Aktualna cena produktu to 499 PLN.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Microsoft zaprezentował system Windows Phone 7

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...