19/05/2011

Vobis: Premiera Wiedźmin 2 z atrakcjami

Długo oczekiwana druga część przygód Wiedźmina ma właśnie swoją premierę. Z tej okazji, Vobis przygotował wyjątkową ofertę dla wszystkich miłośników tej fantastycznej gry.

Przede wszystkim, gra Wiedźmin 2 jest w specjalnej, promocyjnej cenie. Dodatkowo dla tych, którzy szukają ultrawydajnej maszyny, na której można komfortowo grać w najbardziej wymagające gry, Vobis przygotował specjalną wersję nowoczesnego i multimedialnego komputera stacjonarnego Vobis z grą Wiedźmin 2 w komplecie.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów ponownie rozgrywa się w fantastycznym i mrocznym świecie wykreowanym przez polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Jest on pełen potworów i różnorodnych magicznych istot, często walczących z ludźmi. Główny bohater, czyli wiedźmin Geralt z Rivii nie jest zdecydowanie bohaterem jednowymiarowym, ponieważ targają nim sprzeczne emocje i silne namiętności, a on sam miewa moralne wątpliwości, co do własnego postępowania i trudnej drogi, którą sobie wybrał…

Sama gra jest już dostępna, zarówno we wszystkich sklepach Vobis w premierowej, promocyjnej cenie 79 zł. Dodatkowo już w sprzedaży znajduje się specjalna limitowana edycja ultrawydajnego komputera Vobis Digital W7P i5 2300 POWER – WIEDŹMIN 2 EDITION, stworzona właśnie z okazji premiery tej długo oczekiwanej gry.

Maszyna została starannie zaprojektowana do obsługi nawet najbardziej wymagających gier. Zastosowane komponenty dobrano tak, aby zapewniły najwyższą bezkompromisową wydajność. Sercem komputera jest najnowszy procesor Intel Core i5-2300 z rodziny Sandy Bridge. Dużą przestrzeń na wszelkie dane, zapewnia dysk twardy o pojemności 1 TB, a karta graficzna Sapphire Radeon HD6770 umożliwia uzyskanie najwyższej jakości efektów graficznych. Komputer jest dostępny w promocji raty 0%.

A już w ten weekend (20-22 maja) każdy chętny miłośnik gier, może poznać wirtualny świat Wiedźmina. W 10-ciu wybranych sklepach Vobis będzie można zagrać w tę premierową grę na specjalnych komputerach z limitowanej serii. Dokładne adresy salonów można znaleźć na stronie Vobis. Na miejscu będą do dyspozycji specjalni promotorzy, którzy udzielą wskazówek i pomocy chętnym graczom. Akcja będzie przeprowadzona w godzinach: piątek 16-20 i sobota/niedziela 12-20.