01/12/2009

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa w Cyfrowym Polsacie

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu mogą zamawiać dostęp na życzenie do wybranych przez siebie filmów (VOD). VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których w trakcie miesiąca dostępnych będzie rotacyjnie kilkadziesiąt filmów. Cyfrowy Polsat przeznaczył cały transponder satelitarny do obsługi nowej usługi.

cpW ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej w ciągu roku zostanie pokazanych minimum 320 pozycji filmowych. W ciągu jednego dnia widz będzie mógł wybierać spośród około 15 propozycji. Co tydzień będzie przedstawiana nowa oferta, a miesięcznie udostępnionych zostanie 30 nowych produkcji.

Kanały VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdą się na pozycjach 51 – 65 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Nowa usługa jest dostępna na terenie całego kraju, dla wszystkich abonentów i użytkowników, posiadających dowolny dekoder Cyfrowego Polsatu. Oferowane filmy podzielono na 3 kategorie „Nowość”, „Hit” i „Katalog”. W zestawie „Nowość” znajdują się najnowsze produkcje, które ostatnio można było oglądać w kinach lub niedawno wyszły na DVD, np. „Slumdog: Milioner z ulicy”. „Hit” to tytuły znane i poszukiwane przez widzów, jak np. pierwsza część sagi „Zmierzch”, „Kochanice króla” ze Scarlett Johansson i Natalie Portman, czy też „P.S. Kocham Cię” z Hilary Swank i Gerardem Butlerem. Natomiast „Katalog” będzie zawierał filmy lubiane, do których nie raz każdy widz powraca, w tym komedia : „Czego pragną kobiety” z Melem Gibsonem i Helen Hunt oraz thriller z Nicole Kidman „Inni”.

Wszystkie pozycje filmowe można kupować pojedynczo i uzyskiwać do nich dostęp przez 24 godziny, dodatkowo abonentom udostępniono specjalną ofertę, tj. w ramach jednej opłaty możliwy jest dostęp do ok. 30 pozycji katalogowych w miesiącu. Jednorazowa opłata daje wielokrotny dostęp do wybranego filmu przez dwadzieścia cztery godziny, w cenach:

  • Nowość 11 zł
  • Hit 8 zł
  • Katalog 5 zł

Miesięczny dostęp do filmów z kategorii „Katalog” kosztuje 20 zł.

Filmy z VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej można zamawiać poprzez stronę www.cyfrowypolsat.pl (korzystając z Internetowego Centrum Obsługi Klienta – ICOK), Infolinię, SMS oraz punkty sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Zakup może nastąpić poprzez przelew internetowy (przy wykorzystaniu ICOK), tzw. „portmonetkę” zapewniającą szybki dostęp do filmu oraz przelew bankowy. Operator przewiduje, że wkrótce będzie dostępna także możliwość płatności poprzez SMS.

Przeczytaj także:   EISA dla Epsona

Obecnie oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej obejmuje tytuły Monolith Films. Prowadzone są także rozmowy z innymi dystrybutorami.

Udostępnij ten artykuł...

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...