08/07/2009

W internecie nawet dwa razy taniej

Nawet o 1000 zł  różnią się w sklepach internetowych ceny kamer i aparatów fotograficznych. Z danych internetowej porównywarki cen Okazje.info wynika, że poszczególne produkty  w zależności od sklepu mogą być dwukrotnie droższe.

Samsung VP-HMX20C– Najpopularniejszy w czerwcu aparat cyfrowy – Olympus SP-590 UZ kosztuje od 1325 do 1699 zł. Dla najczęściej wybieranej przez użytkowników Okazje.info kamery –  Samsung VP-HMX20C różnica w cenie wynosi aż 836 zł, czyli 40 % –  mówi Justyna Staszewska, PR&Marketing Assistant Okazje.info.

Jednak rekordowe wyniki to ponad 100 % różnicy między najniższą a najwyższą  dostępną ceną. Znajdziemy je zarówno wśród kamer, jak i aparatów cyfrowych. Dla kamery cyfrowej Panasonic VDR-D50EP-S cena maksymalna jest o 134 % (823 zł) wyższa od ceny minimalnej.

Olympus SP-590 UZ– Największe różnice wartości dotyczą profesjonalnych sprzętów z wyższej półki, zwłaszcza lustrzanek cyfrowych – mówi Justyna Staszewska. – Cena lustrzanki Canon EOS-1Ds Mark III waha się od 23999 do 32999 zł, czyli o 9 tysięcy złotych – dodaje.

Najpopularniejsze produkty w czerwcu  w Okazje.info to: Olympus SP-590 UZ dla kategorii aparaty cyfrowe, Nikon D 60 dla kategorii lustrzanki cyfrowe i Samsung VP-HMX20C dla kamer cyfrowych.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Tablet Camangi WebStation z Android OS

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...