14/06/2016

MPM MWA-04: waga z analizą składu ciała

Nowa waga łazienkowa marki MPM to nie tylko dobre rozwiązanie dla osób, które dbają o sylwetkę, chcą mieć kontrolę nad swoim ciałem i na bieżąco śledzić postępy treningów. Z pewnością okaże się także ogromną pomocą dla wszystkich, zmagających się z dodatkowymi kilogramami.

Waga MWA-04 posiada wiele rozwiązań, które dostarczają pełnej wiedzy nt. składu ciała jak poziom zawartości tłuszczu, wody, masy mięśniowej i kości w organizmie. Urządzenie w prosty i nieinwazyjny sposób pomoże nam ocenić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa i czy dieta oraz trening przynoszą zamierzone efekty. Istotne w śledzeniu postępów jest to, aby wchodzić na wagę o tej samej porze dnia. Należy jednak pamiętać, że ubytek masy ciała ma często charakter skokowy, dlatego wielu profesjonalistów nie zaleca ważenie się codziennie.

Dzięki pamięci do 10 użytkowników, która pozwala na zachowanie indywidualnych parametrów, takich jak wzrost, płeć czy wiek i BMI, z urządzenia może korzystać cała rodzina. Waga łazienkowa to dobra motywacja – dzięki aktualnym danym na bieżąco możemy śledzić postępy diety lub treningu. Nowoczesne urządzenie pozwala także obliczyć wskaźnik minimalnego dziennego zapotrzebowania na kalorie. Każdy może poznać swoje zapotrzebowanie energetyczne i dzięki temu zdrowo się odżywiać. Zaawansowany technologicznie system pomiarów wskazuje wagę z dokładnością do 100 g, a wynik jest dostępny zarówno w kilogramach (kg), funtach (Ib) i stonach (st).

Waga wykonana jest z bezpiecznego szkła hartowanego oraz posiada gumowe, antypoślizgowe nóżki parametry szczególnie istotne w łazience. Urządzenie zasilane jest 3 bateriami AAA, a automatyczne wyłączanie da mu długą żywotność. Cena: 125 zł.

waga MPM MWA-04

(RED)