25/10/2010

WeatherMan, czyli pogodynka i cyfrowa ramka w jednym

W Vobis pojawił się interesujący produkt – cyfrowa ramka na zdjęcia Intenso WeatherMan, wyposażona dodatkowo w funkcję elektronicznej stacji pogodowej.

Urządzenie jest doskonale przystosowane do prezentowania cyfrowych fotografii – zdjęcia wyświetlane są na 7-calowym, ultra wyraźnym ekranie LCD o rozdzielczości 800 x 600 pikseli. Użytkownik może wybierać spośród kilku sposobów prezentowania fotografii – na ekranie może być wyświetlane jedno lub kilka zdjęć, mogą one też cyklicznie się zmieniać.


Zaletą urządzenia jest duża liczba obsługiwanych nośników – fotografie mogą być zapisane na kartach pamięci flash (SD, SD HC, MMC, MS) oraz zewnętrznych pamięciach USB.


Ale na tym zakres funkcji WeatherMana się nie kończy – jest on również w pełni funkcjonalnym kalendarzem, zegarem, budzikiem, a także stacją pogodową. Urządzenie potrafi precyzyjnie określić aktualną temperaturę zewnętrzną, wilgotność powietrza oraz ciśnienie. Informacje te podawane są w przystępny i wygodny do odczytu sposób – urządzenie wyświetla zarówno dokładne wartości, jak i odpowiednie ikony.


Co ważne, WeatherMana można skonfigurować tak, by wyświetlał informacje o pogodzie i zdjęcia w dowolnych kombinacjach – na ekranie mogą być widoczna wyłącznie dane o aktualnej aurze, tylko zdjęcia lub jedno i drugie na raz.
W komplecie z urządzeniem nabywca otrzymuje pilot zdalnego sterowania, zasilacz oraz czujnik, który należy umieścić na zewnątrz domu, nie dalej niż 25 metrów od stacji pogodowej.

Cena urządzenia to: 333 zł.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   5G w Plusie: kolejny milion w zasięgu najszybszej sieci

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...