06/07/2009

Wyjątkowo trwałe słuchawki od Media-Tech

Wybór odpowiednich słuchawek, które sprawdzą się zarówno podczas odsłuchu muzyki, jak i rozmów przez komunikatory internetowe wbrew pozorom nie jest łatwy, zwłaszcza jeśli interesuje nas produkt w rozsądnej cenie.

obrazek-7STEREO HEADSET MT3531 to zestaw słuchawek z mikrofonem, który idealnie godzi potrzebę posiadania dobrej jakości urządzenia z przystępną ceną.

Ogromną zaletą zestawu jest  elastyczny i wytrzymały mikrofon oraz dodatkowe zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla, co sprawia, że słuchawki są niebywale odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Warto również wspomnieć o regulacji głośności w słuchawce, dzięki czemu sterowanie głośnością odbywa się w sposób intuicyjny.

Lekka i jednocześnie wyjątkowo trwała konstrukcja słuchawek oraz miękkie pokrycie poduszek usznych  zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki.

www.media-tech.pl

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Tanie rękawiczki dla posiadaczy smartfonów i tabletów

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...