22/03/2016

ZeCircle Premium: elegancki smartwatch

Dla osób ceniących sobie w smartwatchach nie tylko funkcjonalność, ale również elegancki wygląd, MyKronoz przygotował model ZeCircle Premium.

Szwajcarski producent wyposażył smartwatcha w elegancką obwódkę i skórzany pasek, występujący w 6 różnych kolorach do wyboru. Ekran dotykowy zamknięto w cienkiej, wodoodpornej obudowie ze stali nierdzewnej, zaś wszystkie wykończenia zrobiono z aluminium.

A co kryje się we wnętrzu ZeCircle Premium? Urządzenie wyposażono w 3-osiowy akcelerometr i baterię 55 mAh, która umożliwia działanie smartwatcha do pięciu dni. Dzięki połączeniu przez Bluetooth i darmowym aplikacjom na smartfony, zegarek będzie nas powiadamiał o otrzymanych SMS-ach, e-mailach czy połączeniach przychodzących. W ten sposób zmniejszymy ryzyko przegapienia istotnych dla nas wiadomości. To samo dotyczy naszych profili społecznościowych.

MyKronoz ZeCircle Premium

Dla miłośników biegania i spacerowania przygotowano możliwość zmierzenia pokonanego dystansu. Na dodatek w każdej chwili możemy sprawdzić, ile udało nam się spalić kalorii. Jeśli natomiast lubicie wyznaczać sobie, ile chcecie zaliczyć danego dnia kilometrów, ZeCircle poinformuje was, gdy uda się pokonać założony cel.

Urządzenie ma także pomóc w lepszej organizacji dnia: w tym celu możemy ustawić dźwiękowe przypomnienie. Także i nocą zegarek nie pozostaje bezczynny, bowiem smartwatch pozwala monitorować czas i jakość naszego snu. MyKronoz ZeCircle Premium kosztuje ok. 339 zł.

(RED)