14/05/2009

Aparaty i plotery Canon na FotoFestiwalu w Łodzi

Podczas warsztatów Cyfrowej Kreacji Obrazu, odbywających się w ramach FotoFestiwalu w Łodzi, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi firmy Canon.

W tym celu zaaranżowano profesjonalne studio, gdzie pasjonaci fotografii mieli do dyspozycji aparaty Canon: EOS 50D z obiektywem 17-85mm, 5D Mark II z obiektywem EF 24-105mm oraz 1D Mark III z obiektywem 17-40mm, a także mogli przeprowadzić sesję zdjęciową z modelką i motocyklem Harley-Davidson Road King Classic 2003.

warsztaty-canon-fotofestiwal_lodz13_s
Po zakończonej sesji eksperci z firmy Canon zademonstrowali drukarki wielkoformatowe imagePROGRAF8000s i imagePROGRAF6200, na których drukowane były fotografie wykonane podczas warsztatów. Organizatorem warsztatów był serwis SwiatObrazu.pl.

warsztaty-canon-fotofestiwal_lodz10_s

„W Łodzi mieliśmy możliwość zaprezentowania kompletnego rozwiązania do produkcji fotografii. Z jednej strony – wysokiej klasy aparaty fotograficzne i oświetlenie studyjne, a z drugiej – profesjonalne plotery do drukowania fotografii. Zgromadzeni goście, którzy mogli przekonać się, jak wygląda praca zawodowych fotografów, byli zaskoczeni bardzo wysoką jakością wydruków z naszych ploterów” – powiedział Robert Bębenek, szef Działu Sprzedaży Dealerskiej Canon Business Solutions w Canon Polska.