01/12/2017

Bezprzewodowe ładowanie iPhone’a

Bezprzewodowe ładowanie iPhone’a? Firma mophie poszerzyła ofertę bezprzewodowych stacji ładujących o nową uniwersalną podstawkę Wireless Charging Base, która pozwala szybko i łatwo naładować nowe smartfony od Apple – iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X.

Najnowsza bezprzewodowa podstawka do ładowania mophie wyposażona jest w antypoślizgowe wykończenie, które zapewnia bezpieczeństwo urządzeń iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X w trakcie ładowania. Dzięki temu zostało zminimalizowane ryzyko wyślizgnięcia się smartfonu z podkładki. Stacja umożliwia bezprzewodowe ładowanie z prędkością do 7,5W dla kompatybilnych urządzeń. Ładowarka mophie została zaprojektowana w taki sposób, aby było możliwe korzystanie z telefonów w trakcie ich ładowania. Aby uruchomić proces napełniania baterii wystarczy umieścić smartfon na ładowarce.

Bezprzewodowe ładowanie iPhone'a

Bezprzewodowe ładowanie iPhone’a

Nowa podstawka mophie jest zgodna z najnowszą bezprzewodową technologią Qi. Dzięki temu zapewnia uniwersalną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami. W zestawie znajduje się ładowarka ścienna. Bezprzewodowa stacja ładująca mophie kosztuje około 250 złotych.

Bezprzewodowe ładowanie iPhone'a

Bezprzewodowe ładowanie iPhone’a

(RED)