14/10/2010

CoolerMaster NotePal U3 – jesienne ochłodzenie

Cooler Master do zestawu cienkich podstawek chłodzących do notebooków z serii U dołączył właśnie nowy model. „U3” przeznaczony jest do urządzeń o przekątnej ekranu 17”-19”.

U3 odziedziczył wszystkie cechy starszego modelu U2: aluminiową obudowę, ergonomiczny kształt oraz niewielką wagę i niezwykle cienką budowę, znacznie ułatwiające przenoszenie. Wyposażony został dodatkowo, w 3 wentylatory z możliwością kontroli prędkości, których umiejscowienie na podstawce może być dostosowane w zależności od miejsca w którym znajdują się procesor, karta graficzna oraz dysk twardy, czyli elementy notebooka najbardziej narażone na przegrzanie. Montowanie wentylatorów odbywa się za pomocą zatrzasków, pozwalając na łatwe przemieszczenie w najbardziej odpowiednie miejsce.

Główne cechy NotePal U3:

– Zbudowany z czystego, elegancko zdobionego aluminium z wydrążonymi na całej powierzchni otworami, dla lepszej cyrkulacji powietrza.

– Łatwy w przechowywaniu. Wyposażony w dodatkowy, elastyczny pasek zabezpieczający, może stanowić dodatkowe, pancerne zabezpieczenie dla notebooka w podróży.

– Wyposażony w szeroką, antypoślizgową nakładkę, pozwalającą na wygodną pracę na każdej powierzchni.

– Zewnętrzny wentylator 3w1, zasilany jest przez pojedynczy port USB. Każdy z wentylatorów, może być dowolnie przemieszczany na powierzchni podstawki.

– Kontrolka prędkości wentylatorów w postaci zatrzasku, dowolnie umieszczanego na boku urządzenia.

Produkt w sugerowanej cenie 120 PLN brutto, trafi do sprzedaży w Polsce w październiku.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Sharp rozpoczął sprzedaż swoich smartfonów w Polsce

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...