24/11/2015

Thule Atmos X5: wodo- i wstrząsoodporna obudowa na iPhone’a

Najnowszą obudowę ochronną z serii Atmos stworzono z myślą o właścicielach iPhone’ów 6/6 Plus oraz 6s/6s Plus, którzy aktywnie spędzają czas i zależy im na tym, by smartfon był w stanie przetrwać bez uszczerbku wszelkie „przygody”.

Obudowa Thule Atmos x5 jest wodo- i pyłoodporna (spełnia wymagania normy IP68), dzięki czemu sprawdzi się w każdych warunkach i przy każdej aktywności sportowej. Zamontowanie jej na urządzeniu jest niezwykle proste (poprawne zamknięcie sygnalizowane jest wyraźnym kliknięciem) – wszystkie elementy obudowy zaprojektowano tak, by każdorazowe umieszczenie w niej smartfona przebiegało szybko i bez konieczności testowania za każdym razem szczelności.

Testy przeprowadzone w Thule Test Center wykazały, że osłona ekranu StratoShield gwarantuje pięciokrotnie wyższą odporność na uszkodzenia (niż w przypadku niechronionego ekranu iPhone’a), zaś narożniki obudowy ShockStop sprawiają, że urządzenie bez uszczerbku zniesie upadek z wysokości do dwóch metrów. Dodatkowym atutem StratoShield jest zapewnienie ochrony przed zarysowaniami, odbiciami światła oraz śladami palców – przy jednoczesnym zachowaniu pełnej responsywności ekranu i normalnego funkcjonowania sensora Touch ID.

Thule Atmos X5: wodo- i wstrząsoodporna obudowa na iPhone’a

Teksturowany tylny panel sprawia, że obudowa pewnie leży w dłoni (nie powiększając jednocześnie zasadniczo gabarytów smartfona), a dzięki przyciskom FunctionPlus użytkownik może wygodnie korzystać ze wszystkich przycisków iPhone’a. Zatrzaskiwana osłona na dole zapewnia wygodny dostęp do portów smartfona – ten element obudowy zaprojektowano tak, by użytkownik wygodnie mógł podłączać do zamkniętego w Atmos x5 iPhone dowolne akcesoria. W zestawie znajduje się również opaska na rękę, pozwalająca dodatkowo zabezpieczyć się przed upuszczeniem i zgubieniem urządzenia. Cena obudowy to 349 zł.

Obudowa Thule Atmos x5

(RED)