19/03/2012

Etui Cygnett Armour – lekka zbroja dla iPada

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, przedstawiła etui Armour przeznaczone do iPada i kompatybilne także z trzecią, najnowszą, wersją tabletu Apple.

 

Armour, dobrze dopasowane etui ma  zapewnić tabletowi wysokiej klasy ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami i zadrapaniami, na które narażone są wszystkie sprzęty mobilne. Armour pozwala zabezpieczyć całe urządzenie, a jednocześnie, dzięki ruchomej przedniej klapie, gwarantuje szybki dostęp do dotykowego wyświetlacza. Gdy etui jest zamknięte, klapa ściśle przylega do ekranu i zapobiega zarysowaniom, również dzięki wewnętrznej warstwie miękkiego materiału. Oprócz funkcji ochronnej, po odpowiednim złożeniu spełnia ona także rolę podstawki, która pozwala ustawić iPada w jednej z czterech wygodnych pozycji.

Ustawienie tabletu w pionie pozwala na komfortową nawigację, pisanie na wirtualnej klawiaturze, czytanie, przeglądanie zdjęć czy oglądanie filmów – wszystko to bez konieczności ciągłego trzymania urządzenia w dłoniach.

Pomimo wytrzymałości i solidnego wykonania Armour waży stosunkowo niewiele i zapewnia użytkownikom iPadów dużą wygodę. Dodatkowo etui posiada specjalne boczne wycięcia, które umożliwiają bezpośredni dostęp do przycisków funkcyjnych, wejść oraz obiektywu aparatu. Armour prezentuje design, który bezpośrednio koresponduje ze stylem produktów Apple – prosta forma i biała kolorystyka dobrze komponują się z nowoczesnym stylem iPada.

Dla wszystkich, którzy już zaopatrzyli się w najnowszego iPada 3 lub chcą po prostu zapewnić jeszcze lepszą ochronę swojemu dotychczasowemu tabletowi Apple, marka Cygnett przygotowała niespodziankę – logując się do 31 marca na stronie internetowej Cygnett www.cygnett.com/ipad_2012 można wziąć udział w losowaniu, w którym główną nagrodą jest etui Armour.

Cena: 160 zł brutto