02/12/2009

Extender KVM ATEN CE770 z serii ProXime

AJM Electronics  wprowadził do sprzedaży extender Aten KVM CE770 z nowej serii ProXime, umożliwiający obsługę jednego komputera z poziomu 2 konsol USB oddalonych od siebie nawet o 300m. Połączenie na linii komputer – extender jest zabezpieczane przed stratą sygnału dzięki systemowi automatycznej kompensacji, zaś obsługa portu RWS pozwala na zastosowanie czytników kodów oraz urządzeń z ekranami dotykowymi.

CE770 składa się z 2 modułów – lokalnego i zdalnego, a przełączanie pomiędzy nimi odbywa się za pomocą skrętki 4-parowej kat. 5. Na module lokalnym extendera znajduje się przycisk służący do uruchamiania aktywnej konsoli (lokalnej albo zdalnej).

KVM CE770

Dla zapewnienia kompatybilności i wysokiej jakości sygnału, CE770 został wyposażony w układ ASIC. Funkcja ASC automatycznie kompensuje straty sygnału, zaś funkcja „descew” automatycznie synchronizuje opóźnienia czasowe sygnału RGB wynikających z dużej długości kabla.

CE770 jest zgodny ze standardami: VGA, SVGA, SXGA (1280 x 1024), UXGA (1600 x1200), WUXGA (1920 x 1200) i multisync. Obsługuje wysokie rozdzielczości – do 1920 x 1200 @ 60Hz (przy oddaleniu do 150m) oraz 1280 x 1024 @ 60Hz (przy oddaleniu do 300m). Posiada zabezpieczenie ESD, co pozwala zapobiegać skutkom przebicia wysokiego napięcia.

KVM CE770KVM CE770

CE770 obsługuje sygnał audio stereo (mikrofon i głośniki). Został dostosowany do montażu w racku 19”. Jest bardzo prosty w instalacji – kwestia prawidłowego podłączenia kabli.

Gwarancja: 24 miesiące

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   8 i 16 portowy przełącznik KVM ATEN z podwójnym interfejsem (PS/2 i USB)

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...