09/12/2009

Filmy NBC Universal na tvscreen.pl

Digital Partners, operator internetowej platformy wideo na żądanie (VoD) – tvscreen.pl, podpisał wieloletnią umowę licencyjną z NBC Universal International Television Distribution. Dzięki współpracy spółki z kolejnym światowym dystrybutorem hity filmowe NBC Universal będą dostępne legalnie w polskim Internecie. Od października br. użytkownicy tvscreen.pl mają również dostęp do animowanych i fabularnych filmów z portfolio The Walt Disney Company.

Public Enemies

Już w grudniu br. najnowsze produkcje NBC Universal pojawią się w ofercie internetowej platformy VoD – tvscreen.pl. Polscy internauci będą mieli dostęp do kilkudziesięciu filmów w ciągu roku wyprodukowanych przez tę renomowaną wytwórnię, w tym kilkunastu premier. Jeszcze w grudniu br. w serwisie dostępne będą takie mega hity, jak „Wrogowie Publiczni” (Public Enemies) oraz „Ostatni dom po lewej” (The Last House on the Left).

Public Enemies

– To dla nas wielka satysfakcja, że kolejne wielkie studio filmowe decyduje się na dystrybucję swoich produkcji w polskim Internecie, właśnie poprzez platformę tvscreen.pl. To również dowód na to, że sieć jest doskonałym miejscem do legalnego udostępniania najnowszych filmowych hitów, a nasza platforma spełnia najwyższe wymagania stawiane przez uznane studia z Hollywood – powiedział Leszek Mika, prezes Digital Partners.