16/08/2010

FOXCONN A76ML-K 3.0 – tanie AM3

FOXCONN przedstawił nową płytę główną wyposażoną w chipset AMD 760G z mostkiem południowym SB710 – A76ML-K 3.0. Płyta, mimo niskiej ceny, obsługuje najnowsze procesory AMD AM3 – Phenom II i Athlon II (w tym procesory Phenom II wyposażone w 6 rdzeni).

A76ML-K 3.0 pozwala także odblokować dodatkowe rdzenie w kompatybilnych procesorach za pomocą funkcji CoreReleaser.

Na nowej płycie głównej FOXCONN można zainstalować do 8 GB dwukanałowej pamięci DDR3 taktowanej częstotliwością 1066/1333/1600(OC) MHz.

W chipsecie AMD 760G została zintegrowana karta graficzna Radeon HD 3000 obsługująca biblioteki DirectX 10. Karta wspomaga odtwarzanie filmów High Definition, odciążając procesor CPU. Posiada ona także pełne wsparcie dla nowego systemu operacyjnego firmy Microsoft – Windows 7.

Do karty można podłączyć dwa monitory poprzez złącza VGA, DVI.

Nowa płyta FOXCONN została wyposażona w 12 portów USB 2.0 (4 na tylnym panelu), 6-kanałową kartę  dźwiękową HD oraz cztery złącza SATA II z obsługą RAID 0,1, 0+1.

A76ML-K 3.0 wyposażono w chip FoxOne Premium służący do podkręcania i monitoringu elementów komputera z poziomu systemu Windows.

Specyfikacja:

A76ML-K 3.0
AMD760G + SB710
Obsługiwane procesoryProcesory AMD Socket AM3, w tym Phenom II X6
Pamięć2 sloty DIMM pozwalające na instalację do 8 GB pamięci DDR3 pracującej z częstotliwością 1066/1333/1600(OC) MHz
Sloty– 1 slot PCI Express 2.0 x16- 1 slot PCI Express 2.0
– 2 sloty PCI Express 2.0 x1
Porty4*SATAII, 1*eSATA, 12*USB2.0
RAID0, 1, 0+1, 5
Karta graficznaATI Radeon HD 4250 z wyjściami VGA i DVI
Karta dźwiękowa6-kanałowa karta dźwiękowa HD
Karta sieciowa1 Gbit
Format płytyuATX

Płyta główna A76ML-K 3.0 jest dostępna w cenie detalicznej 199 złotych brutto. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Rackowe pamięci masowe NAS firmy Iomega

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...