02/08/2010

Iomega wprowadza letnie ceny dla dysków eGo

W środku upalnego lata firma Iomega  wprowadza na polskim rynku nowy cennik dysków przenośnych oraz desktop. Nowe ceny obowiązują z dniem 3 sierpnia 2010 r.

W zależności od pojemności oraz modelu ceny dysków topnieją odpowiednio:
– dyski Iomega serii portable 500 GB –  obniżka cen na poziomie – 5%
– dyski Iomega serii desktop oraz portable  2TB – obniżka cen na poziomie -12%
– dyski  Iomega serii desktop 4TB – obniżka cen na poziomie -10%.

Wszystkie dyski Iomega eGo zawierają darmowe oprogramowanie Iomega Protection Suite służące do archiwizacji, ochrony antywirusowej zdjęć, filmów, muzyki i innych plików.  Iomega Protection Suite zawiera:
–    12-miesięczną subskrypcję oprogramowania Trend Micro™ Internet Security dla PC lub Trend Micro™ Smart Surfing dla Mac.
–    Iomega QuikProtect: oprogramowanie do archiwizacji na poziomie plików na dyski twarde i sieciowe urządzenia typu NAS (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
–    Oprogramowanie Retrospect® Express: do archiwizacji danych, aplikacji i ustawień (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
–    MozyHome™ Online Backup service: internetowa usługa darmowej archiwizacji 2GB danych (nielimitowana przestrzeń na archiwum za 4,95 USD/miesiąc).  Serwis MozyHome Online pozwala odtworzyć najistotniejsze dane z dowolnego komputera z dostępem do Internetu z dowolnego miejsca na świecie.
Wszystkie programy pakietu Iomega Protection Suite można łatwo pobrać na dyski Iomega z Internetu.

Przykładowe ceny wybranych dysków Iomega dla użytkownika końcowego:
–    Iomega eGo Desktop Hard Drive, Mac Edition, FW800/USB 2.0, 1.0TB (SKU:34795) – 559 PLN  brutto
–    Iomega Professional Hard Drive eSATA/USB 2.0, 2.0TB (SKU:34528) – 799 PLN brutto
–    Iomega eGo Encrypt Plus Portable Hard Drive USB 2.0, 500GB (SKU:34514) – 440 PLN brutto
–    Iomega eGo BlackBelt Portable Hard Drive, USB 2.0, 500GB (SKU:34902) – 399 PLN brutto
–    Iomega eGo Portable Hard Drive, USB 3.0, 500GB (SKU:34989) – 419 PLN brutto
–    Iomega eGo Helium Portable Hard Drive, USB 2.0, 500GB (SKU: 34709 ) – 360 PLN brutto.

Nowe ceny obowiązują z dniem 3 sierpnia 2010 r.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Ekskluzywna linia dysków Iomega eGo

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...