23/05/2011

JetFlash 200 – nowe pamięci z serii Security

TRANSCEND przedstawił nowe pamięci z serii Security – JetFlash 200. Pendrive’y JetFlash 200 zapewniają pełną ochronę danych dzięki sprzętowemu szyfrowaniu AES z 256-bitowym kluczem, spełniającym standardy FIPS. Pozwala to na maksymalne zabezpieczenie przechowywanych danych przed niepowołanym dostępem lub kradzieżą.

Dodatkowo, bezpieczeństwo danych wzmacnia dołączone oprogramowanie JetFlash SecureDrive, umożliwiające ochronę poufnych danych poprzez tworzenie chronionych hasłem obszarów  dysku.

Pamięci JetFlash 200 oparte są o interfejs USB 2.0 i osiągają przepustowości do 17 MB/s przy odczycie i 5 MB/s przy zapisie. JetFlash 200 dostępny jest w trzech pojemnościach 4GB, 8GB i 16GB.

Prezentowane pendrive’y są kompatybilne z darmowym oprogramowaniem JetFlash Elite od firmy TRANSCEND, pozwalającym wykorzystywać JetFlash 200 jako klucz do logowania się do kont internetowych lub czasowo zablokować komputer przed nieautoryzowanym dostępem.

Specyfikacja:

Sugerowane ceny detaliczne JetFlash 200: 4GB – 65 zł brutto8GB – 99 zł brutto, 16GB – 178 zł brutto. Pendrive’y z serii JetFlash 200 firmy TRANSCEND objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   TRANSCEND JetFlash T3S - pojemny maluch w metalowym pancerzu

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...