23/08/2016

Kamera sportowa dla wymagających

Firma Goclever rozszerzyła swoją ofertę kamer sportowych – prezentując nowy model Extreme Pro 4K. Urządzenie rejestruje obraz w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840×2160 punktów), wyposażone jest w duży, czytelny wyświetlacz oraz zestaw akcesoriów, wśród których znalazły się rozliczne mocowania oraz wodoodporne etui.

Kamera Goclever Extreme Pro 4K została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy chcą, by filmy dokumentujące ich podróże, sportowe wyczyny i inne ważne wydarzenia wyróżniały się najwyższą możliwą jakością. Urządzenie potrafi rejestrować obraz w rozdzielczości 3840×2160 pikseli (potocznie nazywaną 4K), przy 25 klatkach na sekundę, choć użytkownik ma również możliwość nagrywania filmów o niższej rozdzielczości, ale za to większej ilości klatek na sekundę – 2.7K (2740×1524, 30 klatek/s) oraz Full HD (1920×1080, 60 klatek/s). 60 klatek na sekundę idealnie nadaje się do nagrywania filmów slow motion, możliwe jest również rejestrowanie materiałów time-lapse.

Kamera sportowa Goclever Extreme Pro 4K

Klipy wideo zapisywane są na kartach pamięci micro-SD (maksymalna pojemność 32 GB), w formacie .mov. Możliwe jest również robienie zdjęć o rozdzielczości 12 megapikseli (4608×2592 px). Istotnym atutem urządzenia jest możliwość sparowania go ze smartfonem przez Wi-Fi – w tym wariancie użytkownik może wykorzystywać telefon do podglądania na żywo obrazu rejestrowanego przez kamerę, a także do sterowania urządzeniem.

Wraz z kamerą nabywca znajdzie w zestawie bogaty zestaw akcesoriów. Oprócz niezbędnego okablowania, baterii oraz instrukcji, w jego skład wchodzą m.in. mocowania (na kask, na kierownicę roweru, na pasek czy szelki, a także selfie stick), jak również wodoodporne etui, które sprawdzi się w trudnych warunkach pogodowych czy podczas zabaw na plaży lub w basenie. Urządzenie jest dostępne w cenie 349 zł.

Kamera sportowa Goclever Extreme Pro 4K

(RED)