08/07/2009

Media-Tech STEREO HEADSET MT3536

STEREO HEADSET MT3536 to miękkie i wygodne stereofoniczne słuchawki nauszne o nowocześnie zaprojektowanej, lekkiej i wygodnej konstrukcji.

obrazek-111Słuchawki stanowią doskonały wybór dla osób ceniących komfort i wymagających wysokiej jakości brzmienia. Działają z popularnymi aplikacjami do komunikacji internetowej (na przykład Skype). Doskonale sprawdzą się także podczas słuchania muzyki i oglądania filmów, czy gier online.
Zaletą zestawu jest elastyczne, obrotowe ramię mikrofonu, które można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami. Gdy mikrofon jest niepotrzebny, wystarczy obrócić go w górę, by zestaw pełnił wyłącznie funkcję słuchawek.

obrazek-10STEREO HEADSET  został wyposażony w długi, wytrzymały kabel, który pozwala ominąć pułapkę odległości  – możesz wygodnie się poruszać, czy rozsiąść beztrosko w fotelu  i czerpać przyjemność z odsłuchu muzyki, czy prowadzonej rozmowy. Ponadto w MT3536 zastosowano wygodną regulację głośności na kablu, co stanowi nieodzowny atut modelu.

STEREO HEADSET MT3536 – doskonały zestaw do odsłuchu, telefonii internetowej, wideokonferencji oraz wieloosobowych gier przez Internet.