08/07/2009

Media-Tech STEREO HEADSET MT3536

STEREO HEADSET MT3536 to miękkie i wygodne stereofoniczne słuchawki nauszne o nowocześnie zaprojektowanej, lekkiej i wygodnej konstrukcji.

obrazek-111Słuchawki stanowią doskonały wybór dla osób ceniących komfort i wymagających wysokiej jakości brzmienia. Działają z popularnymi aplikacjami do komunikacji internetowej (na przykład Skype). Doskonale sprawdzą się także podczas słuchania muzyki i oglądania filmów, czy gier online.
Zaletą zestawu jest elastyczne, obrotowe ramię mikrofonu, które można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami. Gdy mikrofon jest niepotrzebny, wystarczy obrócić go w górę, by zestaw pełnił wyłącznie funkcję słuchawek.

obrazek-10STEREO HEADSET  został wyposażony w długi, wytrzymały kabel, który pozwala ominąć pułapkę odległości  – możesz wygodnie się poruszać, czy rozsiąść beztrosko w fotelu  i czerpać przyjemność z odsłuchu muzyki, czy prowadzonej rozmowy. Ponadto w MT3536 zastosowano wygodną regulację głośności na kablu, co stanowi nieodzowny atut modelu.

STEREO HEADSET MT3536 – doskonały zestaw do odsłuchu, telefonii internetowej, wideokonferencji oraz wieloosobowych gier przez Internet.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Z pozoru niewinny...

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...