08/07/2009

Media-Tech STEREO HEADSET MT3536

STEREO HEADSET MT3536 to miękkie i wygodne stereofoniczne słuchawki nauszne o nowocześnie zaprojektowanej, lekkiej i wygodnej konstrukcji.

obrazek-111Słuchawki stanowią doskonały wybór dla osób ceniących komfort i wymagających wysokiej jakości brzmienia. Działają z popularnymi aplikacjami do komunikacji internetowej (na przykład Skype). Doskonale sprawdzą się także podczas słuchania muzyki i oglądania filmów, czy gier online.
Zaletą zestawu jest elastyczne, obrotowe ramię mikrofonu, które można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami. Gdy mikrofon jest niepotrzebny, wystarczy obrócić go w górę, by zestaw pełnił wyłącznie funkcję słuchawek.

obrazek-10STEREO HEADSET  został wyposażony w długi, wytrzymały kabel, który pozwala ominąć pułapkę odległości  – możesz wygodnie się poruszać, czy rozsiąść beztrosko w fotelu  i czerpać przyjemność z odsłuchu muzyki, czy prowadzonej rozmowy. Ponadto w MT3536 zastosowano wygodną regulację głośności na kablu, co stanowi nieodzowny atut modelu.

STEREO HEADSET MT3536 – doskonały zestaw do odsłuchu, telefonii internetowej, wideokonferencji oraz wieloosobowych gier przez Internet.

Udostępnij ten artykuł...

Systemy zarządzania nieruchomościami

Systemy zarządzania nieruchomościami. Wspólnoty mieszkaniowe, deweloperzy i inne podmioty z branży, zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami, są zobowiązani do zapewnienia kompleksowej opieki nad obiektem i zagwarantowania jego prawidłowego funkcjonowania. Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź! Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...