12/05/2010

MODECOM – ulubieńcy w zasięgu ręki

MODECOM przedstawił dwie nowe linie myszek komputerowych, które swą stylistyką nawiązują do popularnych zabawek i animowanych postaci, ulubieńców dzieci oraz dorosłych. Są to kolejne, po pendrive’ach oraz głośnikach, produkty oparte na licencjach takich firm jak Turner Entertainment, Warner Bros., czy Mattel Inc.

Dzięki wykorzystaniu grafik przedstawiających Barbie, Ben 10, Scooby Doo, Looney Tunes oraz samochodziki Hot Wheels, stanowią barwny dodatek do każdego stanowiska komputerowego, nadając mu tym samym osobisty charakter. Miłośnicy animowanych bohaterów będą mieli do wyboru  kilka wzorów przedstawiających daną postać.

Oprócz wyjątkowych walorów wizualnych, myszki charakteryzuje wysoka jakość wykonania, wyprofilowany kształt oraz niewielkie rozmiary, dające możliwość komfortowej obsługi rozpoczynającym swą przygodę w cyfrowym świecie dzieciom.
MODECOM MC-320 to niewielka, ergonomiczna mysz optyczna, zaprojektowana z myślą o pracy z notebookiem. Nowoczesny sensor o rozdzielczości 800 DPI precyzyjnie odwzorowuje ruch dłonią, a uniwersalny profil urządzenia umożliwia jego obsługę osobom prawo i leworęcznym. Specjalnie zaprojektowany schowek pozwala zwinąć kabel na czas podróży, a w trakcie używania regulować jego długość.

MODECOM MC-619 to bezprzewodowa mysz optyczna dla osób prawo i leworęcznych. Została wyposażona w scroll oferujący dwa tryby pracy (szybki i wolny), między którymi można się intuicyjnie przełączać w zależności od potrzeb. Niewielki nanoodbiornik typu „podłącz i zapomnij” stanowi doskonałe rozwiązanie dla często podróżujących użytkowników notebooków i nie wymaga wyjmowania z portu USB w trakcie transportu. Zastosowana technologia oszczędzania energii oraz klasyczny wyłącznik zapewniają dłuższą pracę na dwóch bateriach AAA, a o konieczności ich wymiany sygnalizuje wbudowana dioda. Ergonomiczna obudowa wraz ze specjalnie wyprofilowanymi bokami, pokrytymi gumowymi nakładkami, zapobiega ślizganiu się dłoni.

Sugerowana cena:  MODECOM MC-320: 69 PLN, MODECOM MC-619: 119 PLN.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   MODECOM MC-XS1 i MC-XS2 – dla mobilnych użytkowników

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...