22/04/2010

Multimedialny wideotelefon IP VP-2009 Yealink

Na rynku jest już dostępny nowy wideotelefon multimedialnyYealink IP VP-2009. Wyposażony w siedmiocalowy dotykowy ekran wysokiej rozdzielczości oraz kamerę, VP-2009 jest rozwiązaniem intuicyjnym i prostym w obsłudze.

Wideotelefon posiada wbudowany procesor firmy Texas Instruments TI DaVinci i obsługuje popularne kodeki H.263 i H.264. Telefon wyświetla wysokiej jakości obraz HD z prędkością 30 klatek na sekundę i dostosowuje przekaz do dostępnego w danej chwili łącza od 128kbps do 1Mbps.

Urządzenie to świetna propozycja dla firm, które chcą korzystać z wideo połączeń w swoich oddziałach. Yealink VP-2009 oferuje takie funkcje jak: wideo rozmowy, opcję obraz w obrazie PIP, graficzne i multimedialne dzwonki, włączenie/wyłączenie wbudowanej kamery oraz możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia A/V np. odbiornika telewizyjnego. Można używać go jako odtwarzacza muzyki i filmów z USB lub karty SD oraz ustawiać spersonalizowaną tapetę.

Dzięki nowej propozycji firmy Yealink można teraz wykonywać bezpłatne połączenia i rozmawiać zarówno w trybie audio jak i wideo. Wideotelefon jest idealnym rozwiązaniem także dla właścicieli domów i przedsiębiorców, którzy chcą pozostać w ścisłym kontakcie z rodziną, przyjaciółmi i kontrahentami rozproszonymi po całym świecie.

Cena sugerowana netto: 1060 zł