09/12/2016

MODECOM prezentuje nową nawigację

Najnowszy model nawigacji samochodowej od MODECOM został stworzony z myślą o najbardziej krętych drogach i najodleglejszych zakątkach świata. MODECOM FreeWAY SX 7.1 to propozycja dla każdego kierowcy zarówno na bezkresne bezdroża, jak i gąszcz miejskich ulic.

Jak podaje producent, urządzeniem steruje wydajny procesor o niskim poborze mocy. Zostało ono wyposażone w jasny ekran o przekątnej 7” TFT LCD. Podzespoły urządzenia zostały zamknięte w gumowanej obudowie o nowoczesnej stylistyce. Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 7.1 to urządzenie, które oprócz swojego podstawowego zadania pokierowania bezbłędnie do celu, cechuje się wieloma multimedialnymi funkcjami. Możliwość od twarzania muzyki oraz filmów uprzyjemnią każdą podróż. Dzięki transmiterowi FM, wszystkie głośniki w samochodzie mogą grać muzykę oraz nadawać komunikaty wprost z nawigacji.

MODECOM FreeWAY SX 7.1

Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 7.1 posiada również możliwość odtwarzania plików MP3 oraz MP4. MODECOM zadbał o to, aby korzystanie z urządzenia było komfortowe dla użytkownika, dlatego wyposażył SX 7.1 w moduł Bluetooth.

Nawigacja samochodowa SX 7.1 to obecnie flagowiec rodzimego producenta, który może się już pochwalić kilkoma dobrymi modelami w swoim dorobku nawigacyjnym, a od niedawna również oficjalną certyfikacją od producenta AutoMapy.

(RED)