29/09/2009

Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource

iSource, dystrybutor produktów marki Apple w Polsce, poszerzył swoją ofertę o kolejne akcesoria firmy Macally – światowej klasy projektanta i producenta akcesoriów do telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych. Macally USBPOWER to zestaw przeznaczony dla posiadaczy iPodów i mobilnych telefonów Apple oraz wszelkich innych urządzeń zasilanych przez USB.

Zrzut ekranu 2009-09-29 (godz. 03.31.56)Zestaw ten składa się z dwóch ładowarek: samochodowej i sieciowej (domowej), dzięki którym twój gadżet zawsze dostanie odpowiednią dawkę energii, by zawsze móc przekazać ją tobie. Uniwersalna ładowarka USB AC uniwersalność ma wpisaną nie tylko w nazwie – jej niewielki rozmiar i wyposażenie w cztery wymienne wtyczki pozwoli na korzystanie z niej w ponad 150 krajach na całym świecie.

Ponadto ładowarka ta automatycznie dostosowuje się do napięcia w gniazdku, od 100 – 240V, dzięki czemu twój iPod zostanie bezpiecznie i szybko naładowany, gdziekolwiek tylko się znajdziesz. I to dosłownie – zestaw Macally USBPOWER składa się także z ładowarki samochodowej USB. Gdy to niewielkie urządzenie o ciekawym designie podłączysz do standardowego gniazdka zapalniczki samochodowej, po zakończonej podróży będziesz mógł korzystać z iPoda i iPhone’a bez żadnych ograniczeń.

USBPower

Kolejną nowością wprowadzoną do oferty iSource jest Macally ECOFANPRO. Oferta ta, choć skierowana do posiadaczy przenośnych komputerów Apple, jest kompatybilna z dowolnym laptopem wyposażonym w ekran o przekątnej nawet 17 cali.

Macally ECOFANPRO to specjalnie zaprojektowana podstawka do laptopa wykonana z lekkiego drewna bambusowego, z możliwością regulacji kąta nachylenia, dzięki czemu praca na twoim przenośnym komputerze stanie się wyjątkowo przyjemna i wygodna.

ECOFANPRO Macally

Macally ECOFANPRO wyposażony jest także w dwa wydajne wentylatory, które po podłączeniu do laptopa poprzez port USB, w który wyposażona jest podstawka, umożliwią mu długotrwałą, bezpieczną i wydajną pracę.

EcoFanPro

Nowością w ofercie iSource skierowaną do posiadaczy nowych 13-calowych MacBooków jest także Macally BookShell – usztywniona obudowa, która ochroni laptopa przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi czy zadrapaniami, zapewniając pełny dostęp do wszystkich portów czy slotów, w jakie wyposażony jest twój przenośny komputer Apple.

BookShell

Obudowa ochronna wykonana jest z trwałego materiału, a jednocześnie nie brakuje jej stylu – wyglądem przypomina elegancką skórzaną teczkę, a jej wnętrze wyścielone zostało zamszem. Stylowa Macally BookShell, podobnie jak ostatnio wprowadzona do oferty iSource futurystyczna obudowa Macally IceShell, składa się z dwóch części, których montaż jest wyjątkowo prosty.

Przeczytaj także:   BenQ Joybook U121 Eco – netbook z 11,6” ekranem LED

BookShellPro

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...