20/07/2011

Nowe aparaty Samsung WB700, WB210, PL210

Świetny koncert, dzikie zwierzęta w naturalnym środowisku, statek na morzu, a ty jesteś za daleko, aby zrobić dobre zdjęcie? Jak często ci się to zdarza? Dzięki połączeniu możliwości obiektywu z długą ogniskową z cechami klasycznego kompaktu w nowych aparatach Samsung WB700, WB210 i PL210 z dużym zoomem ten problem przestaje istnieć.  

Brak możliwości robienia zdjęć w dużym zbliżeniu odczuł chyba każdy, kto ma aparat kompaktowy. Samsung pomyślał o tych, którym zależy na tej funkcji, a którzy nie potrzebują dużej lustrzanki z jeszcze większą torbą, tylko małego, zgrabnego i poręcznego kompaktu.

Takie są właśnie nowe aparaty Samsung. Duży zoom zamknięty w obudowie o grubości zaledwie 2,5 cm to główne cechy modeli   WB700 ,  WB210  i  PL210 . Rekordzista w tej kategorii to model WB700, którego obiektyw posiada aż osiemnastokrotny zoom optyczny. Dzięki takim aparatom sfotografujesz oddaloną od brzegu żaglówkę na tle zachodzącego słońca czy koncert ulubionego zespołu stojąc daleko od sceny.

Rozmyte zdjęcia również przestają być zmartwieniem – ich ostrość zapewnia podwójna stabilizacja obrazu. Dodatkowo aparat WB210 pozwala też na wykonanie pięknej panoramy czy zdjęć w małym pomieszczeniu dzięki trybowi superszerokokątnemu.

Obsługę i nawigację poprzez wszystkie funkcje tego modelu ułatwia dotykowy ekran – zupełnie jak w smartfonie.

Dodatkowo, kupując jeden z tych aparatów, masz szansę na realizację wakacji swoich marzeń – do wygrania są kupony wakacyjne o wartości 3000zł oraz mnóstwo wakacyjnych gadżetów.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Samsung SF - notebooki dla estetów

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...