07/07/2020

Nowe filmy na CDA Premium

Mamy dla Was pierwsze wakacyjne nowości filmowe na CDA Premium. Wybraliśmy na początek sześć tytułów, które naszym zdaniem są rzeczywiście ciekawe. Jest „Zimna wojna”, „Ocean ognia”, kolejna świetna produkcja Clinta Eastwooda – „Za wszelką cenę” i genialny film dokumentalny – „Kraina miodu”. Mamy nadzieję, że te nowe filmy CDA Premium umilą Wam wakacyjną sielankę.

Ocean Ognia

Świetny thriller naszpikowany efektami specjalnymi. W nieznanych okolicznościach tonie rosyjska łódź podwodna. Kiedy na miejsce katastrofy dociera amerykański okręt z napędem atomowym pod dowództwem kapitana Joe Glassa, okazuje się, że incydent nie był dziełem przypadku…

https://www.cda.pl/video/5415237f6/vfilm

Nowe filmy CDA Premium

Zimna Wojna

O tym filmie powiedziano już chyba wszystko. Jeden z krytyków filmowych stwierdził nawet, że „Zimna wojna” stała się klasykiem w dniu premiery. Potwierdzamy, jest niezwykły. Historia trudnej miłości w trudnych czasach opowiedziana w unikalnym stylu Pawła Pawlikowskiego.

https://www.cda.pl/video/40653078e/vfilm

Nowe filmy CDA Premium

Fukushima 50

To pierwszy film o tym wydarzeniu. Jest rok 2011. Japonię nawiedza trzęsienie ziemi i tsunami. 50 pracowników elektrowni Fukushima nie ewakuuje się. Chcą zapobiec gigantycznej katastrofie. Po prostu, dobry film. Warto zobaczyć.

https://www.cda.pl/video/542704860/vfilm

Nowe filmy CDA

Ślady zbrodni

Nazwiska Samuel L. Jackson, Ed Harris, Eva Mendes to zwykle gwarancja dobrej jakości. I tak jest tym razem. „Ślady zbrodni” opowiadają o byłym policjancie, który obecnie zajmuje się sprzątaniem miejsc zbrodni. Niespodziewanie zostaje wciągnięty w niebezpieczną intrygę. Świetny kryminał.

https://www.cda.pl/video/3690631b0/vfilm

Nowości filmowe na CDA Premium

Za wszelką cenę

Stary, dobry Clint Eastwood znowu w akcji. Jako reżyser i aktor. Maggie Fitzgerald (Hilary Swank) próbuje osiągnąć sukces w kobiecym boksie zawodowym. Stara się dostać pod opiekę znanego trenera Frankiego Dunna (Clint Eastwood). Ten na początku odmawia, jednak z czasem zmienia decyzję, obserwując zaangażowanie Maggie. Trener odkrywa w niej prawdziwy talent…

https://www.cda.pl/video/474097491/vfilm

Nowości filmowe na CDA Premium

Kraina miodu

Tym razem film dokumentalny. Niezwykły. Doceniony na całym świecie. Nominowany nawet do Oscara. Bohaterką filmu jest 50-letnia Hatidże Muratova, która mieszka w małej wiosce w Macedonii. Zajmuje się tradycyjną hodowlą pszczół i sprzedaje ich miód. Życie Hatidże zakłóca pojawienie się w jej sąsiedztwie wielodzietnej rodziny, która zagraża prowadzonej przez nią hodowli.

https://www.cda.pl/video/488650406/vfilm

Nowości filmowe na CDA Premium

Już wkrótce kolejne nowości filmowe na CDA Premium

(RED – Nowe filmy CDA)