20/04/2023

Nowe seriale w CDA Premium 2023

Pora na nowe seriale w CDA Premium w 2023 roku. Niektóre z seriali to zupełnie nowe pozycje, a inne to kolejne sezony znanych i lubianych serii. CDA Premium generalnie “potrafi w seriale” więc możemy spodziewać się dobrej, filmowej rozrywki. A oto szczegóły…

Duchy z Enfield (nowy serial)

https://www.cda.pl/eOne/folder/43464802/vfilm

Nowe seriale w CDA Premium - Duchy z Enfield

Maurice Grosse, badający zjawiska nadprzyrodzone udaje się do domu w Enfield, którego mieszkańcy są przekonani, że budynek jest nawiedzony. Ten miniserial składający z trzech odcinków spodoba się nie tylko widzom lubiącym horrory i mocne wrażenia. To przede wszystkim świetnie opowiedziana historia pokazująca dramat osób, które doznały straty najbliższych. Niesamowita, gęstniejąca atmosfera, doskonała gra aktorska, a za kamerą Kristoffer Nyholm, który wyreżyserował m.in. Tabu oraz The Killing – to kolejne powody, żeby sięgnąć po ten nowy serial w CDA Premium.

The Book of Negroes (nowy serial)

https://www.cda.pl/eOne/folder/43370510/vfilm

Nowe seriale w CDA Premium - The Book of Negroes

W małej afrykańskiej wiosce pojawiają się handlarze niewolnikami. Bohaterka opowieści, dziewczynka Aminata, razem z innymi porwanymi trafia na statek, który płynie do Ameryki. Przejmujący dramat historyczny oparty na prawdziwej historii. Bardzo wysoko oceniany przez widzów serial, który otrzymał kilkanaście nominacji.

Deputy (nowy serial)

https://www.cda.pl/eOne/folder/43511096/vfilm

Nowe seriale w CDA Premium - Deputy

Tym razem coś dla widzów lubiących akcję i dobre kino sensacyjne. Po nagłej śmierci szeryfa hrabstwa Los Angeles, jego zastępcą zostaje znany z niesubordynacji stróż prawa. Kłopoty wiszą w powietrzu…

Miłość i medycyna – sezon 5

https://www.cda.pl/eOne/folder/42746432/vfilm

Nowe seriale w CDA Premium - Miłość i medycyna – sezon 5

To już 5. sezon niezwykle popularnego i lubianego serialu opisującego perypetię pielęgniarek, lekarzy i pacjentów duńskiej służby zdrowia. Historia pierwszego sezonu rozpoczyna się w latach 50, tuż po wojnie, kiedy duński rząd z powodu braku personelu zmuszony jest zatrudniać na stanowiska pielęgniarek mężczyzn. W środowisku o skostniałej i staroświeckiej hierarchii nie przychodzi to łatwo. Kolejny serial telewizyjny zbierający wysokie noty widzów nie tylko w krajach skandynawskich. W CDA Premium każdy sezon serialu miał rekordową oglądalność.

Most nad Sundem – sezon 3 i 4

https://www.cda.pl/smediaPL/folder/42254301/vfilm

Nowe seriale w CDA Premium - Most nad Sundem – sezon 3 i 4

W CDA Premium już teraz możecie oglądać trzy sezony serialu, a jeszcze w tym miesiącu trafi ostatni czwarty sezon. To jedna z obowiązkowych pozycji i jeden z najlepszych seriali kryminalnych! Na samym środku granicznego mostu policja odnajduje ludzkie zwłoki. Detektywi ze Szwecji i Danii łączą siły, by rozwikłać zagadkę nietypowego zabójstwa… O tym serialu napisano już mnóstwo entuzjastycznych recenzji i wszystkie pozostają aktualne. Mroczny, gęsty i wyjątkowy. To uczta nie tylko dla wielbicieli skandynawskich kryminałów, ale dla każdego, kto ceni dobre kino.

Halt and Catch Fire (nowy serial)

https://www.cda.pl/eOne/folder/43643018/vfilm

Nowe seriale w CDA Premium - Halt and Catch Fire

USA, początek ery komputerowej lat 80, chciwy wizjoner musi konkurować na śmierć i życie z największymi gigantami branży – Apple, Microsoft oraz IBM. Pełen intryg oraz zwrotów akcji serial, gdzie dominuje żądza pieniądza oraz ogromne ego, a relacje rodzinne zostają wystawione na próbę. Ten serial doczekał się 4 sezonów. W CDA Premium możecie oglądać cały 1 sezon, a kolejne niebawem.

(RED – Nowe seriale w CDA Premium 2023)