11/02/2015

Nowy kompaktowy modem od D-Linka

D-Link zaprezentował DWM-221 – przenośny modem USB pracujący w technologii LTE. Urządzenie opracowano z myślą o użytkownikach wymagających szybkich połączeń z Internetem. DWM-221 umożliwia uzyskanie transferu do 100 Mb.s przy pobieraniu plików oraz do 50 Mb/s przy ich wysyłaniu.

Nowy model D-Linka to kompaktowe urządzenie zaprojektowane z myślą o korzystaniu w każdych warunkach – w restauracjach, na spotkaniach w hotelu bądź podczas jazdy pociągiem lub samochodem. Charakteryzuje się małymi opóźnieniami przy łączeniu się z Internetem oraz wyjątkowo stabilnym połączeniem podczas korzystania w podróży. Dzięki temu użytkownicy mogą bez opóźnień przesyłać i pobierać nawet duże pliki, w dowolnym miejscu uczestniczyć w telekonferencjach online lub korzystać z internetowych połączeń telefonicznych.

Oprócz możliwości szybkiego przesyłania i pobierania plików, a także efektywnej pracy w aplikacjach online, atutem modemu jest gniazdo microSD, z możliwością użycia karty pamięci o pojemności do 32 GB. Umożliwia to przechowywanie wszystkich ważnych plików i korzystnie z nich bez dodatkowych czytników lub kabli. Modem USB LTE DWM-221 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie 349 zł.

DWM-221 - przenośny modem USB pracujący w technologii LTE

(RED/D-Link)