27/04/2017

Treningi z odtwarzaczem Sony Walkman

Sony wprowadza nowe, odporne na wodę i pył odtwarzacze WALKMAN z serii WS620 — idealne dla miłośników aktywności fizycznej, również w wodzie. Te wytrzymałe, w pełni zintegrowane modele zostały wyposażone w łącze bezprzewodowe Bluetooth i doskonale sprawdzają się na dłuższych, bardziej intensywnych treningach.

Serię sportowych odtwarzaczy bezprzewodowych WS620 tworzą modele NW-WS623 (4 GB) i NW-WS625 (16 GB). Oba urządzenia zaprojektowano tak, aby wytrzymały każdy trening – mogą pracować w temperaturze od –5 do 45 stopni Celsjusza. Odporna na pył obudowa spełnia wymogi klasy IPX6 i zabiega przedostawaniu się do wnętrza drobinek pyłu, na przykład na plaży. Oba odtwarzacze są wodoodporne i mogą pozostawać w wodzie, zarówno słodkiej, jak i morskiej, przez 30 minut na głębokości do 2 metrów.

Sony Walkman

Wygodne noszenie to zasługa ergonomicznej konstrukcji: smuklejszej, lżejszej i mniejszej (w tym o 35% mniejszej od produktów serii WS610). Dzięki lepszemu dopasowaniu słuchawki nie zsuwają się bez względu na to, jakie ruchy wykonuje użytkownik. Do wyboru jest też kilka odmian kolorystycznych: czarna, niebieska, limonkowa i popielata.

Nowe modele są pierwszymi wodoodpornymi odtwarzaczami Walkman, w których firma Sony zastosowała firmową technologię „Dźwięki otoczenia”. Pozwala ona w razie potrzeby słyszeć dźwięki dobiegające z zewnątrz — i dzięki temu bezpieczniej ćwiczyć w plenerze. Włączany jednym dotknięciem tryb dźwięków otoczenia zapewnia słyszalność odgłosów z zewnątrz — na przykład podczas jazdy na rowerze. Pozwala też porozmawiać z drugą osobą lub trenerem bez utraty ani jednego taktu ze słuchanego utworu.

Dzięki funkcji szybkiego ładowania już po 3-minutowym ładowaniu odtwarzacz będzie gotowy na 60 minut ćwiczeń. Pełny cykl ładowania zapewni nawet 12 godzin słuchania ulubionej muzyki.

Sony Walkman

(RED)