15/11/2011

Packard Bell oneTwo – jeszcze smuklejszy

Packard Bell prezentuje udoskonalony Packard Bell oneTwo, komputer typu all-in-one. Nowy PB oneTwo wyróżnia się stylowym designem i konstrukcją smuklejszą o 65%, w porównaniu do wcześniejszej wersji modelu, zachowując jednocześnie funkcjonalność swojego poprzednika.

Nowy PB oneTwo może spełniać kilka funkcji. W zależności od potrzeb posłuży nam za kino domowe lub platformę cyfrowej telewizji. Przestronny ekran sprawdzi się podczas urządzania pokazów zdjęć z wyjazdów, czy wirtualnych spotkań z przyjaciółmi. PB oneTwo może również pełnić funkcję monitora, odtwarzacza i nagrywarki DVD z napędem Blu-Ray.

O 65% smuklejszy PB oneTwo będzie się dobrze prezentować, bez względu na to, gdzie go umiejscowimy. Jest wyjątkowo lekki, a kąt nachylenia można ustawić w zależności od potrzeb, tak aby uzyskać doskonały obraz niezależnie, czy PB oneTwo stoi na biurku, czy jest zamocowany na ścianie.

PB oneTwo z powodzeniem spełni rolę interaktywnego centrum domowego życia. Dzięki bogatym możliwościom zapewni miejsce do rozrywki, gier, słuchania muzyki, oglądania telewizji, dzielenia się multimediami, komunikacji wideo. Szybkie procesory Intel Core drugiej generacji gwarantują wysoką wydajność i niezakłócone działanie. Jakość obrazu to efekt zastosowania wysokiej klasy ekranu o rozdzielczości full HD (1920×1080), oraz najnowszych układów graficznych NVIDIA, AMD lub Intel (w zależności od wersji). Technologia audio 5.1 Creative THX TruStudio PC z dwoma głośnika o mocy 2,5W zapewniają doskonałą jakość dźwięku.


Dzięki dotykowemu, intuicyjnemu w obsłudze ekranowi można w prosty sposób przewijać, klikać i powiększać, bez konieczności  korzystania z myszki. Wzbogacony o funkcje dotykowe system Windows 7 i oryginalne rozwiązania Packard Bell sprawiają, że korzystanie z PB oneTwo jest proste i wygodne. Wystarczy dotknąć ekranu, aby połączyć się z przyjaciółmi na portalach społecznościowych i szybko nawigować po ulubionych stronach internetowych. Użytkownik może również nanosić na ekranie odręczne notatki, ustawiać alarm czy tworzyć pokaz slajdów z własną ścieżką dźwiękową. Wszystko to dzięki wirtualnemu pulpitowi PB TouchPortal, który umożliwia nieograniczone korzystanie z gadżetów dotykowych Packard Bell i aplikacji Microsoft.

Pobrałeś na swój tablet film, który chciałbyś obejrzeć na dużym ekranie? Zrobiłeś dziś zdjęcia, które czekają na obróbkę? A może masz muzykę zapisaną na dysku i chciałbyś cieszyć się z pełni możliwości przestrzennego dźwięku? Wystarczy połączyć się z PB oneTwo za pomocą jednego z bogatego  zestawu złączy i portów – 4 porty USB 2.0 i 2 porty USB 3.0 zapewniają niezwykle szybki transfer danych, czytnik kart 5-in-1, HDMI i złącza audio sprawiają, że z łatwością podłączysz do komputera aparat fotograficzny, tablet, telefon komórkowy, twardy dysk, słuchawki i inne urządzenia.

Przeczytaj także:   Nagroda „Best of CES” dla Lenovo IdeaPad U1

Nowy Packard Bell oneTwo dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się rozmiarem ekranu: M (21,5 cala) oraz L (23 cale).

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...