11/05/2011

Ponad 100 filmów w pakiecie za 15 zł w tvscreen.pl

Serwis e-VOD tvscreen.pl powiększył do ponad 100 tytułów Pakiet FILMY i udostępnił go w promocyjnej cenie 15 zł. Użytkownicy tvscreen.pl w maju otrzymują również ponad 30 premier, w tym filmy prosto z kina: „Bez reguł”, „Zaplątani”, „Maczeta”.

Pakiet FILMY w tvscreen.pl wzbogacił się o kolejne fabularne hity, m.in.: „Pan i Pani Kiler”, „Co nas kręci co nas podnieca”, „Dziewięć”, „Miłość Larsa”, czy „Paintball”, dzięki czemu internauci otrzymują 30-dniowy dostęp do ponad 100 filmów w jednej promocyjnej cenie 15 zł. Natomiast do ponad 50 tytułów zwiększył się Pakiet DLA DZIECI. Do oferty ostatnio dołączyły: „Disco Robaczki”, „Ryś i spółka”, „Renifer Niko ratuje święta”.

Wśród majowych premier tvscreen.pl internauci mogą wybierać także filmy PROSTO Z KINA. W serwisie jest już dostępny, dwa tygodnie przed premierą na DVD i Blu-ray, psychologiczno-polityczny thriller „Bez reguł” z Samulem L. Jacksonem w roli głównej oraz „Maczeta” Roberta Rodrigueza, reżysera m.in. kultowych „Sin City” i „Desperado”. Natomiast widzowie w każdym wieku mogą oglądać najnowszą, 50. w historii, pełnometrażową animację Walta Disneya „Zaplątani” – perfekcyjną plastycznie, klasyczną, dowcipną i dynamiczną produkcję dla całej rodziny o wielkiej miłości, spełnianiu marzeń i starciu dobra ze złem.

W tvscreen.pl dostępnych jest blisko 450 filmów, w tym ponad 250 doskonałych produkcji fabularnych, a wśród nich, m.in.: „Mr. Nobody”, „Death Race 2”, „Piąty wymiar”, „Królestwo zwierząt”, „Wyspa zaginionych”, „Diabeł”, „Śmietnisko”, „Janosik. Prawdziwa historia”, „Charlie St. Cloud”, „Śluby panieńskie”, „To znowu ty”, „Idol z piekła rodem”, „Jak ukraść Księżyc”, „Scott Pilgrim kontra świat”, „Uprowadzona Alice Creed” i kilkadziesiąt innych, mega hitów takich wytwórni jak: Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Touchstone Pictures, Pixar/Disney, Miramax Films, a także doskonałe, nagradzane na festiwalach, światowe, europejskie i polskie filmy.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać on-line w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, także na dużym ekranie domowego telewizora.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Polski zegarek dedykowany bohaterom Dywizjonu 302

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...