06/11/2009

Prosta przesiadka z PC na Maka

Firma iSource, wyłączny polski dystrybutor Apple, poszerza ofertę o urządzenie firmy Belkin Switch-To-Mac Cable F4U001EA. Kabel do synchronizacji umożliwia przeniesienie danych z komputera PC na Maka. Można go nabyć u resellerów współpracujących z firmą iSource.

– Użytkownicy pecetów, mimo, iż zdają sobie sprawę z zalet Maków, często boją się tzw. przesiadki. Ich najczęstszą obawą jest to, że stracą możliwość odtworzenia wielu cennych danych, jakie mają zapisane na swoim pececie, a w najlepszym wypadku będzie to żmudna praca. Nic bardziej błędnego – Mówi Paweł Martyniuk, Product Manager iSource SA.

belkin

Switch-to-Mac Cable umożliwia automatyczne przeniesienie muzyki, filmów, zdjęć, ustawień z komputera PC na Maka. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze – to kabel z dwoma wtyczkami USB i specjalnym modułem w środku. Po połączeniu za jego pomocą dwóch komputerów wystarczy zainstalować oprogramowanie dołączone do zestawu na obu komputerach, podłączyć kabel przez porty USB i wskazać katalog.

belkin switch to mac

Dodatkowo kabel Belkin do synchronizacji MAC-PC umożliwia skopiowanie ustawień oraz preferencji, takich jak  np. ulubionych stron z przeglądarki.

Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows Vista i XP a także z Mac OSX 10.4 i 10.5. Kabel do synchronizacji Mac-PC F4U001EA można już znaleźć na półkach resellerów współpracujących  iSource.