29/01/2015

Rafał Wasyluk pokieruje działaniami Interactions Europe na nowych rynkach

Sieć reklamowa Interactions Europe rozszerza swoją działalność, tym razem o kraje niemieckojęzyczne (DACH) oraz Szwecję. Za rozwój biznesu na tych rynkach odpowiadać będzie Rafał Wasyluk, który w styczniu dołączył do sieci.

Rafał Wasyluk pokieruje działaniami Interactions Europe na nowych rynkachRafał Wasyluk będzie odpowiedzialny za rozwój sieci wydawców i partnerów reklamowych, a także za budowanie i nadzór pracy struktur sprzedaży. Rafał Wasyluk ma ponad 15 lat doświadczenia w branży mediowej i reklamowej. Przez wiele lat związany był z grupą K2 Internet, a w ostatnim czasie aktywnie angażował się w rozwój polskich startupów technologicznych za granicą. Rafał Wasyluk jest absolwentem Akademii im. Leona Koźmińskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Ekspansja Interactions Europe na kolejne rynki zagraniczne to efekt coraz bliższej współpracy z amerykańską firmą Solve Media, która jest właścicielem i globalnym operatorem uwierzytelniającej technologii type-ins, umożliwiającej m.in. serwowanie natywnych przekazów przepisaniowych. Tak jak w krajach, gdzie Interactions Europe już ma swoje biura (w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech), tak i w przypadku nowo otwartych placówek (w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Szwecji), sieć będzie wyłącznym reprezentantem technologii type-ins zarówno względem wydawców jak i reklamodawców.

(RED)