06/03/2023

Nowy serial zadebiutuje wkrótce w SkyShowtime

Wiosną w serwisie SkyShowtime odbędzie się premiera wyprodukowanego przez wytwórnię Paramount Television Studios i Amblin Television serialu “Fatal Attraction”. Zapowiada się niezła gratka dla miłośników trudnych relacji damsko-męskich.

serial Fatal Attraction

Serial “Fatal Attraction” to wnikliwa adaptacja kultowego thrillera erotycznego, który stał się kulturowym probierzem lat 80. Motywami najnowszej produkcji są fatalne zauroczenia oraz ponadczasowy wątek niewierności małżeńskiej przedstawione z bardzo współczesnej perspektywy silnych kobiet, zaburzeń osobowości i obsesyjnej kontroli.

W rolach głównych występują: Joshua Jackson jako Dan Gallagher i Lizzy Caplan jako Alex Forrest, a partnerują im Amanda Peet jako Beth Gallagher, Alyssa Jirrels jako Ellen Gallagher, Toby Huss jako Mike Gerard oraz Reno Wilson jako detektyw Earl Booker i Brian Goodman wcielający się w rolę Arthura Tomlinsona.

serial Fatal Attraction

Scenarzystką, showrunnerką i producentką wykonawczą serialu “Fatal Attraction” jest Alexandra Cunningham (Dirty John, Chance). Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Kevin J. Hynes (Perry Mason), który wspólnie z Cunningham jest współpomysłodawcą produkcji, oraz Darryl Frank i Justin Falvey ze strony Amblin Television. Kolejną producentką wykonawczą jest Silver Tree, która wyreżyserowała pięć odcinków serialu “Fatal Attraction”.

SkyShowtime to serwis streamingowy, który działa już na ponad 20 rynkach obejmujących ponad 90 milionów gospodarstw domowych. To wspólny projekt spółek Comcast i Paramount Global. W jej ofercie znajdziemy rozrywkę, filmy i seriale własnej produkcji firmowane przez tak kultowe marki, jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios czy Peacock.

serial Fatal Attraction

(RED)