06/05/2009

Serwery IBM w ofercie Top Rental

Spółka Top Rental wprowadziła do swojej oferty wynajmu długoterminowego serwery IBM klasy x series i Power 6 wraz z szerokim wyborem rozwiązań storage. Oferta została wzbogacona o możliwość taniego zakupu wynajmowanego urządzenia co czyni z niej atrakcyjną formę finansowania zakupu i alternatywę dla kredytu czy leasingu.

–  Rozwiązania serwerowe IBM-a to klasyka w branży IT. Różnorodność konfiguracji tych serwerów sprawia, że zakres ich wykorzystania jest bardzo szeroki, od małego projektu outsourcingowego aż po rozbudowę zaawansowanego systemu IT w korporacjach.¬ – mówi Marek Straszak z firmy Top Rental.

ibm-power6-550

Nowa oferta z serwerami IBM zaproponowana przez Top Rental to długoterminowy wynajem wraz z opcją wykupienia sprzętu w preferencyjnych cenach. Po dwóch latach wynajmu, na zasadzie comiesięcznych rozliczeń, Top Rental oferuje zakup urządzenia w cenie tylko 1 procenta jego wyjściowej wartości. W przypadku najbardziej zaawansowanych serwerów, oszczędność może być na poziomie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

– Tego typu usługa jest w rzeczywistości alternatywnym sposobem na finansowanie zakupu sprzętu. Lepszym niż każda inna znana forma, włącznie z kredytem i leasingiem, które nakładają na nabywcę wiele ograniczeń. – tłumaczy Marek Straszak.

IBM System x3650

Spośród zaawansowanych urządzeń najczęściej wypożyczane są serwery i macierze dyskowe. Stanowią one około 30 procent wszystkich wypożyczeń sprzętu. Dwa lata temu było to 15 procent. Przewaga wynajmu nad leasingiem czy tradycyjnym zakupem, to między innymi minimum formalizmów, minimalne koszty wstępne, możliwość elastycznego kształtowania okresu wynajmu a także niezbędne wsparcie techniczne.

www.toprental.pl

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   IVONA na czele w Blizzard Challenge

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...