06/05/2009

Serwery IBM w ofercie Top Rental

Spółka Top Rental wprowadziła do swojej oferty wynajmu długoterminowego serwery IBM klasy x series i Power 6 wraz z szerokim wyborem rozwiązań storage. Oferta została wzbogacona o możliwość taniego zakupu wynajmowanego urządzenia co czyni z niej atrakcyjną formę finansowania zakupu i alternatywę dla kredytu czy leasingu.

–  Rozwiązania serwerowe IBM-a to klasyka w branży IT. Różnorodność konfiguracji tych serwerów sprawia, że zakres ich wykorzystania jest bardzo szeroki, od małego projektu outsourcingowego aż po rozbudowę zaawansowanego systemu IT w korporacjach.¬ – mówi Marek Straszak z firmy Top Rental.

ibm-power6-550

Nowa oferta z serwerami IBM zaproponowana przez Top Rental to długoterminowy wynajem wraz z opcją wykupienia sprzętu w preferencyjnych cenach. Po dwóch latach wynajmu, na zasadzie comiesięcznych rozliczeń, Top Rental oferuje zakup urządzenia w cenie tylko 1 procenta jego wyjściowej wartości. W przypadku najbardziej zaawansowanych serwerów, oszczędność może być na poziomie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

– Tego typu usługa jest w rzeczywistości alternatywnym sposobem na finansowanie zakupu sprzętu. Lepszym niż każda inna znana forma, włącznie z kredytem i leasingiem, które nakładają na nabywcę wiele ograniczeń. – tłumaczy Marek Straszak.

IBM System x3650

Spośród zaawansowanych urządzeń najczęściej wypożyczane są serwery i macierze dyskowe. Stanowią one około 30 procent wszystkich wypożyczeń sprzętu. Dwa lata temu było to 15 procent. Przewaga wynajmu nad leasingiem czy tradycyjnym zakupem, to między innymi minimum formalizmów, minimalne koszty wstępne, możliwość elastycznego kształtowania okresu wynajmu a także niezbędne wsparcie techniczne.

www.toprental.pl

Udostępnij ten artykuł...

Systemy zarządzania nieruchomościami

Systemy zarządzania nieruchomościami. Wspólnoty mieszkaniowe, deweloperzy i inne podmioty z branży, zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami, są zobowiązani do zapewnienia kompleksowej opieki nad obiektem i zagwarantowania jego prawidłowego funkcjonowania. Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź! Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...